Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami baj lehet? Ma nagyon...

Valami baj lehet? Ma nagyon fájt a gyomrom egésznap,4 óraikor fel mentem az ügyeletre kaptam 1 szem gyógyszert és írták fel még 1 dobozzal de nem hat?!

Figyelt kérdés
Ma reggel elkezdett görcsölni a gyomrom ,és kb 2-3 napja a székletem is elég híg, be vettem 4 után a gyógyszert de még mindig fáj, szerintetek vissza menjek? 18 hmm vagyok a babát nem nézték meg.

2019. jún. 17. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A szülészeten menj be, ne az ügyeletre.
2019. jún. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*szülészetRE
2019. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ott voltam .
2019. jún. 17. 20:31
 4/13 anonim ***** válasza:
Múlt héten 4 napig volt valami gyomros fertőzésem. 22 hetes vagyok, gyógyszer nem kellett mert bár fájt de viselhető volt, viszont még az 5. napon is konkrétan vizes volt a széklet. 5 nap szigorú diéta, főtt krumpli, ropi, rizs és rengeteg víz a folyadék pótlására. Orvosokat hívd fel, a szülészetre nem vinnék be hasmenéses vírust. Viszont azt meg kellene tudnod hogy valóban vírus-e vagy csak rosszat ettél, de ezt nem a nőgyógyász fogja tudni megmondani. Háziorvoshoz mennék de előtte a nőgyógyászt felhívnâm hogy mit tanácsol. Szülészetre tuti nem állítanék be, ott nem tudnak mit kezdeni ezzel.
2019. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Orvosodat - ezt akartam írni.

De közben látom hogy a szülészeten voltál.

2019. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szülészeten voltam ,Romániában èlek és ma ünnep volt tehát a háziorvos nem dolgozott és csak itt fogadtak, az előbb vécén is voltam mintha megindítottam volna a csapot... :/ holnap megyek orvoshoz köszönöm a valaszokat
2019. jún. 17. 20:40
 7/13 anonim ***** válasza:
Jobbulást! Tényleg ugyanez volt nekem is. Én nem is voltam dokinál mert nem volt durva a fájdalom, a hasmenésre a rizs jó orvosság és az alma is az! Rostosat ne nagyon egyél. És nagyon sokat igyál!
2019. jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kedes utolsó köszönöm szépen mégegyszer!!! Nem is magamért mentem mert a fájdalmat bírom, csak a babámmal ne legyen semmi baj.
2019. jún. 17. 21:45
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálam olyan szempontból jó volt hogy gyakran éreztem mozogni és ebből éreztem hogy jól van 😃
2019. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mennyi magnéziumot szedsz? Engem volt, hogy az hajtott meg ilyen csúnyán, mintha pisiltem volna (bocs)
2019. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!