Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet intimgya...

Terhesség alatt lehet intimgyantáztatni?

Figyelt kérdés
14 hetes vagyok, és egyre inkább gondolkodom rajta, hogy elmegyek, mert már nehezemre esik az intim borotválkozás. Mit gondoltok lehet ilyenkor? Esetleg tudtok jó szalont ajánlani Esztergom-Pest között, vagy közvetlen környékén?

2019. jún. 18. 04:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Sokkal jobb is, mint a borotva.
2019. jún. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Kozmetikusom mesélte hogy sokan járnak hozzá intimgyantáztatni, ha terhesek lesznek ugyanúgy mennek,még az utolsó időszakban is. Engem valamiért zavart, így a végén inkább borotválkoztam.
2019. jún. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet, én múlthéten voltam, 21hetesen,pont amiatt, mert már nem tudtam leborotválni. A terv az, hogy szülésig járok, hogy ott ne nyúljanak hozzám borotvával...
2019. jún. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 khniki ***** válasza:

Én is fogok menni, mert már nem látom a pocimtól, mit borotválok. :D

27 hkm

2019. jún. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
14 hetes vagyok, én most tervezek keresni egy kozmit, aki vállal ilyet, ezért kérdeztem, hogy lehet e, mert már néha most is nehéz úgy hajolnom, hogy mindent elérjek 😅
2019. jún. 18. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!