Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki akinek par hetes...

Van valaki akinek par hetes terhesen, vagy csak barmikor is terhesen minden reggel egett a gyomra?

Figyelt kérdés
2019. jún. 18. 06:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, kb. a 10. hétig, de nem csak reggel, hanem sajnos egész nap tartott.
2019. jún. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kb vegig, na jo voltak jobb pillanatok, meg rosszabbak is...
2019. jún. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A 6. héttől szenvedtem egészen szülésig az első terhességem során. Miutàn megszültem,mintha elvágták volna. Érdekes mód, a második során csak néha- néha égett a gyomrom.
2019. jún. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12 hetes terhes vagyok, este már nem, de reggel még mindig ég, reggelivel elmúlik de csak pirítóst tudok lenyomni a torkomon reggel...
2019. jún. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem kb a 13-14 hétig égett, de egész nap. Csak az volt a jó, ha ettem, nem kellett sokat, de kb 2 óránként, mert ha nem, akkor egyből kezdett égni és jött fel a savam. Így fel is szedtem egy pár kilot. Szerencsére már csak nagyon ritkán fordul elő.
2019. jún. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

37 hetes vagyok és refluxos...gondolhatod.

Szörnyű

2019. jún. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szia! Én egészen a 14-15. hétig ezzel küzdöttem. Nekem sokat segített, hogy reggel kelés után egyből ettem pár falatot és próbáltam kerülni a szénsavas innivalókat (több kevesebb sikerrel 😁).


Kitartást!

2019. jún. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25 hetes vagyok és még mindig ez van :D Vannak rosszabb napok, mikor hiába eszem ki is jön minden, máskor az evés segít. De minden reggel a felesleges sav kihányásával indul 7. hét óta :P
2019. jún. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Első 12hétben végig gyomorégéssel és hányással küzdöttem. Salvus víz, rennie volt a legjobb barátom.Azután kicsit rendeződtek a dolgok. Most 32hetes vagyok ikrekkel 1tappancs a gyomromban van kb ugyh most már megint gyomorégés, reflux.. lenne ha nem szednék Ludeát nekem ez az 1 ami segit. Ha elfelejtek bevenni egy szemet pár óra múlva már észre lehet venni a különbséget.
2019. jún. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

12. Hetig mindennap emelyges veszettül , 12-16 hét között nyugalom és boldogság

16. Héttől minden áldott nap gyomoreges de annyira hogy az már elviselhetetlen szinte ... gyógyszert nem akarok rá szedni inkább a házi praktikák híve vagyok ... de jelenleg 26. Héten már úgy vagyok ha megyek a dokimhoz kerek receptet rá, már a múltkor is ajánlotta hogy ír fel, de akkor meg erős voltam és mondtam hogy meg nem veszes !

Hat így röpke 10 hét után már egyáltalán nem és bizony szükség van a gyógyszerre ! Jah és nekem nem reggel , kora délután 1-2 körül kezdődik és ki tart egész estig , úgy bírok aludni hogy az este folyamán megiszok fel liter tejet... hidegen !

2019. jún. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!