Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik héten válik egyértelműv...

Melyik héten válik egyértelművé, hogy megmaradnak az ikrek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lombikom volt,2 embriót ültettek vissza,először csak 1 látszódott,mert elöl tapadtak meg,és a hüvelyivel nagyon nehéz észrevenni.

7 hetesen voltam utoljára UH-n és ott már látszódott 2 embrió. mindkettőnek volt szívverése,és az egyik 0,6cm a másik meg 0,7cm

Mikor fog kiderülni,hogy megmaradnak-e mindketten?

Legközelebb 9+2 hetesen megyek,ha akkor is ott lesznek és fejlődnek, azt már vehetem biztosra?


köszi



2019. jún. 18. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Ha megszületnek.

Egyébként ebben is 12 hét a vízválasztó. Ha akkor ketten vannak, akkor általában végig ketten maradnak. De sajnos baj bármikor történhet.

2019. jún. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha megszületnek. Bármikor elmehet az egyik, vagy akár mindkettő. Minél előrehaladottabb a terhesség, annál kisebb valószínűséggel, de bizony megesik.
2019. jún. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem azt mondta a dokim, hogy ha megjelenik a két szívhang, onnantól már nem nagyon szokott felszívódni az egyik embrió. Természetesen ikrekkel végig nagyobb a kockázat bármilyen más jellegű komplikációra is, de hétről hétre csökken a veszély.
2019. jún. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Ikreknel?! Majd ha megszulettek...
2019. jún. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Úristen, miért kell a frászt hozni a kérdezőre!? A dokim azt mondta, hogy a 8-9. héten már azért meg lehet nyugodni, általában korábban szokott bekövetkezni a baj. Nyilván az utolsó pillanatban is lehet komplikáció, de könyörgöm ne ebből induljunk ki, mert becsavarodunk! Pihenj sokat, bízz bennük, minden rendben lesz!
2019. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ha a kovetkezo uh-n is minden rendben, kicsit nyugizz meg 12 het utan meg ugye mar nem attol tartunk, hogy megmarad-e hanem, hogy tortenik-e valami. Aztan, hogy rendben megszuletnek-e. Aztan, hogy rendesen fejlodnek-e. Aztan hogy mekkorakat esne. Hogy osszetorik-e a szivuket. Hogy rendes ember lesz e beloluk. Hogy majd az o babajuk megmarad e. Hogy, hogy, hogy. Szoval megnyugodhatsz. Mostantol sosem leszel nyugodt 😁
2019. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Valóban a riogatást kihagyhattátok volna!

Van már egy gyerekem,tudom milyen a terhesség. és nem fogom végig aggódni. persze hallottam már olyat hogy valakinek 32 hetesen halva született a babája,de nem erre nézek. Engem leginkább ez a felszívódás téma érdekelt.

2019. jún. 18. 20:30
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Most ezen mi volt a riogatás? Te kérdeztél valamit, mi meg válaszoltunk. Láttam már olyat is, ahol huszonikszedik héten halt el az egyik magzat, tehát nincs olyan, időpont, hogy azután már nem lehet baj. Felszívódni 12. hét után már nem fog, ha el is hal, akkor is ott marad.

De nyilván van ezer meg egy problémamentes ikerterhesség is, kívánom, hogy a tiéd is az legyen.

2019. jún. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én nem lobikos vagyok. De gyogyszerrel estem teherbe.

5hét esen 1petezsák látszott. 7hetesen már két szivecske pulzált. 9hetesen mikor vissza mentem már csak az egyik magzat volt meg. A másik elkezdett felszivódni. Azóta a 22.hétbe léptem és sajnos azviker testvér nálam teljesen eltünt, csak a petezsák van ott.

De bizz abban hogy nálad mindkettő ott lesz és szépen fejlődik! Pozitivan állj hozzájuk. Ne olvasgass semmit a neten. Ne idegeskedj!

2019. jún. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
12.het mi addig nem is mertuk elbizni magunkat pedig nagy volt az orom igy is na meg az aggodas
2019. jún. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!