Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és terhes lettem egy drogos fiútól. Nem akartam még babát de így alakult. Nem tudom mit csináljak lehet-e valami baja a babának?

2019. jún. 19. 12:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Te drogozol?? Ez a legfontosabb kérdés mert ha igen akkor lehet baja a babádnak, de most állj le vele. Bár ha egy drogossal jársz gondolom nem veted meg a szereket... Miért nem védekeztetek? Megtartod vagy az a szegény gyermek a te felelőtlenséged miatt nem születhet meg?
2019. jún. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Éppen azért kérdeztem, mert én nem drogozom.
2019. jún. 19. 12:51
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos lehet baja, hisz a spermium betegsége is okozhatja a későbbi fejlődési rendellenességeket.
2019. jún. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
nem Somogy megyei vagy véletlen?
2019. jún. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Hogy mit csináljál?

Most azonnal hívd fel a nödokidat és kérj idöpontot, vagy ha nincs dokid akkor keress egyet a közeledben a neten, és hívd fel.

Ès ezeket vele beszéld meg....

2019. jún. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
Ha te nem drogozol akkor nem lesz baja a babának. Bár abból kiindulva h összeállsz egy drogossal és még annyi eszed sincs hogy rendesen védekezzetek..... nem hiszem hogy alkalmas vagy egy gyerek felnevelésére.
2019. jún. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Első vagyok. Keress egy dokit és beszélj vele. Kicsi az esélye, hogy lesz baja kb annyi mint alapból. Azt remélem mondanom sem kell, hogy hagyd el a drogost vagy menjen elvonóra de egy drogossal nem lehet gyereket nevelni remélem ezt te is tudod!!
2019. jún. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
De te hogy érzed? Alkalmas lennél egy gyereket felnevelni? Van segítséged? Dolgozol, vagy tanulsz még? A védőnő is tud segíteni, tanácsot adni. Biztos, most nagyon megvagy rémülve és tele vagy kétségekkel, de jól gondold át, hogy döntesz. Sok sikert!
2019. jún. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

A férfi drogozása nem befolyásolja az egészségét, orvostól hallottam, de azért a helyedben biztosan megemlíteném a dokinak megnyugtatásképpen.

Mivel azt is kérdezted, mit csináljál, arra is válaszolok. Ha megtartod a babát, szerintem hagyd el a pasit, de gyorsan, mert egy drogos apától viszont lehet baja. Legjobb lenne, ha meg se mondanád neki. Elenyésző azoknak a száma, akik leszoknak és nem is esnek vissza, drogossal viszont képtelenség gyereket nevelni. Tudom miről beszélek, éltem egy darabig drogos fiúval. Szerencsére volt annyi eszem, hogy a lehető leghamarabb megszabadultam tőle. (Amikor összejöttünk épp nem drogozott, de aztán visszacsúszott. Azóta sok év telt el, rettenetesen néz ki, embernek se mondanám. Soha nem hagytam volna, hogy köze legyen a gyerekemhez. Szerencsére nem is lett tőle mondjuk.)

2019. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Fiatallányka ***** válasza:

Sajnos én ismerek olyan párt ahol csak apuka drogozott és a gyerek súlyos fogyatékossággal született.

Másra nem tudták visszavezetni a gondjait.

Ha nincs segítséged,nincs anyagi háttered és nem vagy rá kész,akkor ne tartsd meg...

2019. jún. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!