Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most léptem a 36. hétbe, több...

Most léptem a 36. hétbe, több mint 1 hónapja viszont semmit nem híztam. Ez bajt jelenthet?

Figyelt kérdés
Eddig kb 8-9 kilót szedtem fel az elejétől számítva, már 1 hónapja semmit. Itt mindenki azt írja, ilyenkor hízik többet. Első szülésem óta maradt rajtam legalább 7 kiló, akkor a végén szedtem fel sokat. Most nem. Vizesedés nincs egyelőre.

2019. jún. 19. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden terhesség más.

Örülj neki! Lehet hogy nem sokára megindul a hízás... Ki tudja?

2019. jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. Legalább is remélem nem gond. Annak örülök, hogy nem hízok olyan ütemben, mint az elsővel. A hasam nagy,már nem is tudok kényelmesen jönni-menni. Remélem attól még fejlődik szépen odabent a baba:)
2019. jún. 19. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pl most a 38.héten fogytam hízás helyett. Vékonyabb is lett a bokám rendesen szóval megy kifelé a víz.De azt mondták nem baj :)
2019. jún. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szuper, akkor emiatt nem aggódom :) Köszönöm a válaszokat!
2019. jún. 19. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!