Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Verkep lelet értelmezés-...

Verkep lelet értelmezés- tapasztaltabb kismamák/ anyukák?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon ketsegbe vagyok esve ....

első trimeszteri verkepem tok jó volt , azóta is ugyanúgy csinalok mindent, szedek vitamint és most mégis ez sokkolt...

bár látom hogy sok minden csak minimálisan tér el de aki jobban ért hozza mint én kérem írja le mit gondol, azt tudom hogy több megjelölt ertek a vérszegénységre utal !


Jovoheten kedden megyek dokihoz, addig megorulok 😩😩😩

Dokim nem hívott előbbre pedig ő is megkapta az eredményt !


Köszönöm ha valaki segít !


2019. jún. 19. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ne aggódj míg orvos nem mondja.Nekem első trimeszterbe tökéletes volt a vérképem, a harmadikba meg már komoly vashiányom meg egyebeim voltak.Sok csillagos volt nálam is egy csomó minden.Sok csillagra mondta az orvos ,hogy bőven bele fér mert terhesen ezek az értékek így is rendben vannak.Végül csak a vasat kellett adni.Szóval no para.
2019. jún. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell rögtön kiborulni mindenen, persze, hogy nem vett előre a dokid, emiatt nem is kell, -fil és -cita végződésű dolgok minden terhes nőnél felborulnak, ez így normális, a tartományok nem terhesekre vannak megadva, van még egy kis vashiányod, mint szinte minden terhes nőnek, ennyi.
2019. jún. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Ne aggodj az jobban art a babanak. Vashianyod van arra majd kapsz gyogyszert nekem is hasonloak voltak az eredmenyeim.
2019. jún. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi mindenkinek a választ, megnyugtattatok... első baba így nek vagyok annyira jártas a dolgokban bár vas hiányt azt össze raktam nagyjából !


Köszönöm meg egyszer !

2019. jún. 19. 18:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Már gyógyszerel mindent tudnak kezelni. Nekem először kiderült hogy alulmüködik a pajzsmirigyem nem is kicsit! (10,36) azóta lejjebb vitték. Aztán kiderült hogy baci van a vizeletembe, és autoimmun betegségem is van. Voltam már kórházba is 20 hetesen.

26 hkm

2019. jún. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy picit magasabb a fehérvérsejtszám, teljesen tipikus a terhesség alatt. Emiatt a fehérvérsejt összetevői (a fehérvérsejt adat alatt a %-os értékek) is el vannak csúszva, ez is teljesen tipikus, a terhes nők kb 90 %-ánál így van.

A vörösvérsejt mennyisége és a hemoglobin kevesebb, teljesen tipikus a terhesség alatt, mivel a vér mennyisége térfogatban megnő, viszont összetevőkben nem, így egy liter vérre kevesebb vörösvérsejt jut és a hemoglobint is érinti ez. Ez kb a terhes nők 95 %-ánál így van.

Ez egy teljesen normális terhes vérkép, semmi kiugró nincs rajta.

2019. jún. 20. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vérszegény vagy, ez egyértelműen látszik. Valahol természetes dolog, de a vasraktáraknak nem szabad kiürülnie, kelleni fog még a szoptatás alatt is!

Nem elég a vitamin, szedj vasat. Céklatabletta a legjobb. Csodákra képes. A nővércéklát szedtem, soha nem volt olyan jó vérképem, mint azzal.


Más különöset nem látok benne. Olyat semmiképp, ami miatt ezért korábban kellen eorvoshoz menni.

2019. jún. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi nektek a választ ! Teljesen megnyugodtam mostmár ‘ :)


Természetesen egyeztetek a dokival kedden hogy milyen vasat szedjek, mert eddig is szedtem de csak ilyen vény nélkül kaphatot, ezek szerint valami komolyabb kell majd innentől kezdve !

2019. jún. 20. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!