Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan, hogy a kismamán...

Létezik olyan, hogy a kismamának semmi problémája nincsen egész terhesség alatta 8. vagy 9. hónapig és utána kezdneke egészségügyi bajok jelentkezni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 20. 07:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet.

De bízni kell benne, hogy nem lesz semmi gond és "eseménytelen" lesz a terhesség.

2019. jún. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel minden ember más, más a szervezete így szerintem lehet.
2019. jún. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Barátnőm szülés után, szoptatás alatt lett mellrákos. Sajnos meghalt a pici 2 éves korára
2019. jún. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Bármi létezhet terhesség alatt..

Nekem nem volt semmi bajom terhesség alatt és után sem.

2019. jún. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én konkrétan a szülés után pukkantam le teljesen. Amíg bennem volt a gyerek, kutya bajom nem volt (vagyis utolsó 2 hétben a kórházban már igen), amint megszületett, olyan szinten odalett az immunrendszerem, hogy az első 10 hétben kb hetente orvoshoz jártam. Császér sem begyulladt, cicim begyulladt, brutál megfáztam, olyan allergia jött elő, ami még soha, szemem begyulladt, újra a cicim...
2019. jún. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 36.hétig panaszmentes voltam. Sose voltam rosszul se, se egy émelygés, semmi. Csodálatos terhességem volt, majd a 36.héten észleltünk egy csomót a lábamba. Vérrög, trombózis gyanús volt...

Vérhigítót kellett szúrni a pocakomba szülésig, majd szülés után még 6 hétig. Iszonyúan utáltam, nagyon fájt, csípett...

Szerencsére elmúlt a csomó, és nem lett végül trombózis, amiből akár tüdőembóliát is kaphattam volna és ottmaradok...

Szóval sajnos bármikor lehet bármi :(

2019. jún. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Húgomnak és nekem is szívritmuszavarunk lett császár után. Az én immunrendszerem tropa lett.. Előtte sosem kaptam el pl hányós vírust.. Szülés után 2x is! Begyulladt a csípőm, most lesz 4 éves a gyerek, alig tudok felállni, minden bajom van állandóan.

Házidokim szerint a megváltozott hormonális rendszer az oka.

A terhességem eseménytelen volt. A 20. hétig fogytam, össz 8 kg-t híztam gyerekkel együtt. Se egy hányinger, semmi nem volt 9 hónapig!

De szülés óta minden...


(hozzáteszem,hogy betegen született a lányunk, az is közrejátszott. 2 éves koráig folyamatosan fogytam.)

2020. jan. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
elsőnél és a másodiknál sem volt 9 hónapon keresztül semmi bajom mint aki nem is kismama a szülések is normális uton voltak a két terhesség között 8 év van fiu lány... utána sem lett semmi bajom se de azt mondják körülöttem, hogy a szülés sok mindent kihoz az anyukából vagy épp megváltoztat De nem szabad semmi rosszra gondolni aki jól érezte magát annak nem kell feltétlen szülés elött kicsivel vagy után rosszul lennie hisz egyformák sem vagyunk mindannyian egy külön egyéniségek !
2020. jún. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%

Tökéletesen egészséges terhességem volt, csupa jó értékkel, erre sürgösségi császár lett, a baba szívhangja leesett többször, stroke-ot kapott a fiam, heteket bent volt az intenzíven.

Most gyógyszert kell szednie, de egyébként úgy néz ki rendben van.

2020. jún. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!