Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. héten semmi has normális?...

18. héten semmi has normális? Mozgást se érzek még. Lehet minden rendben?

Figyelt kérdés
2019. jún. 20. 09:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gondolom, orvosnál jártál már. Végzett ultrahangos vizsgálatot, megnézte a magzati szívműködést, vizsgált magzati növekedést. Ha ő ezeket rendben találta, akkor rendben van. Bár 18 hetes terhességnek már látszani kellene, de ez lehet alkati kérdés is. A magzati mozgás ebben a korban még eléggé kismértékű, lágy, lehet csak nem ismered fel magát az érzést.
2019. jún. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Utoljára a 12.heten volt UH
2019. jún. 20. 09:52
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
És mikor mész ujra? Én 12.hét után 16 hetesen voltam...
2019. jún. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jövő héten. Nem Magyarországon élek, itt ritkábban van.
2019. jún. 20. 10:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Most lenne itt az ideje hogy menjél a 18 hetesre. Ilyenkor még nem mindenkin látszik a terhesség inkább 20 hét után. Rajtam 24 hetesen látszott a terhes pocak de akkor ugrás szerűen kezdett el nőni.
2019. jún. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Elso gyerekkel en 19-20 het korup ereztem eloszor magzatmozgast es a hasam is csak felido utan kezdett latszodni, akkor sem volt meg szinte semmi. Talan 28 hetesen latszodott mar, hogy terhes vagyok.

A masodik babat ereztem viszonylag hamar, a harmadikat pedig 18 hetesen csak.

Pocak szempontjabol pedig szinten nem volt semmi felidoig, a harmadiknal volt az, hogy 24-25 hetesen mar rakerdezett a szomszed, hogy babat varok-e. Pedig a normal, testhezallo ruhaimat hordtam, nem rejtegettem magam. Masoknak meg a tobbedik terhesseg hamar latszodik, nah, nekem nem. :)

Szoval ezek miatt tenyleg ne aggodj.

2019. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Zoequeen ***** válasza:
25 hetesen kezdett el nöni a pocakom es amikor szülni mentem azt hittek koraszüles lesz pedig 3nappal rulhordtam 😂😂😂
2019. jún. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem már 14 hetesen látszódott a terhességem olyannyira, hogy a környezetem is észrevette. Igaz, magas, nagyon vékony vagyok. Ez alkati kérdés.
2019. jún. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Normális hogy nem látni még, tényleg alkati, valakinek már a 8-10.heten lehet látni, valakinek csak a 20.het után.

Magzat mozgás is változó, első babámat a 19.heten éreztem először.


Nyugi biztosan nincs semmi baj

2019. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8-as.

Inkabb izomzattol fugg, mert en is magas vagyok es vekony, megis keson latszodott meg a harmadik is.

Sportolok, a doki nekem azt mondta, hogy minel erosebb a hasizom, annal kesobb latszik altalaban.

De itt mar okyat is olvastam, hogy a mehlepeny helyzetetol is fugg, hogy hol tapad. Nalam az sem jott be, mert volt mar mehlepenyem hatul, elol, fent, megsem volt pocak szempontjabol igazan elteres.

2019. jún. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!