Gyakori vizelés?

Figyelt kérdés

A gyakori vizelés hogyha megjelent már nem is fog elmúlni? 10 percenként kell mosdóba mennem akkor is ha iszom akkor is ha nem. És meg nincs is hasam....


26 hkm



2019. jún. 20. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazan, en 38 hetes vagyok, es csak egyre surubben kell menni...
2019. jún. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat nekem ez vagy van vagy nincs. Szoval eppen egy hete lehetett talan, hogy eskuszom minden egyes lepesnel azt hittem bepisilek. Es aztan ha leultem, ha felalltam. Qvaraelegem volt es en csak 25 hetes vagyok, aztan ahogy jott, elmult. Sztem a gyerek valahogy ugy fekudt (azert ilyenkor meg van helye boven maskepp fekudni) hogy nyomta a holyagom. Szerintem ez meg ilyenkor azert nem biztos h ugy is marad.
2019. jún. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem már durván a hólyagon van a baba 36. hét, de ennyire nincs sűrű ingerem. Viszont voltam felfázva a 28. héten, akkor gyakrabban jártam... vizeleted negatív?
2019. jún. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 19 hetesen derült hogy hólyaghurotom van. A legelső kérdése az volt az orvosomnak hogy sűrűn járok pisilni? Elküldött egy sürgősségi vizelet vételre és bacik voltak benne. Akkor nekem kicsit fájt is a hólyagomnál mikor pisiltem.
2019. jún. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!