Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a párom régebben évekig...

Ha a párom régebben évekig drogozott baja lehet a gyermekünknek vagy csak akkor ha az anya csinálja? Mi árthat a gyereknek? Ha régebben pl ittam, de csak alkalmanként akkor az már nincs hatással a gyerekre ugye? Csak akkor ha terhesség alatt iszom?

Figyelt kérdés
2019. jún. 20. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mit használt. Vannak olyan szerek amik tartósan károsítják a nemzőszerveket, arról nem beszélve, hogy elraktározódnak pl a gerincvelőben, tehát soha nem is ürülnek ki, akkor sem ha valaki nem használja többet.

Az alkalomszerű alkoholfogyasztás nem ártalmas.

2019. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Nem árt, az apa droghasználata még akkor se számít ha most csinálná, az anyáé igen, de évekkel ezelőtti kábítószer fogyasztás az anyánál se számít.
2019. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
2-es vagyok, nem nullázgatni kéne, hanem utána nézni. A drog nem egészséges, a fogyasztóra nézve, de a spermiumok naponta ürülnek, nincs semmi drog egy korábbi szerhasználó spermájában.
2019. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Kedves 3-as. Ha hülyeséget írsz, akkor ne csodálkozz ha nullázgatnak. Egy dolog, hogy a spermiumok naponta termelődnek, de ha tartósan károsodik ami termeli akkor ott igenis lesznek gondok gyerekvállalásnál...

A drog pedig eléggé tág fogalom. Már abból látszik, hogy fogalmad sincs a témáról, hogy mindent amit drognak hívunk egy kalap alá veszel...

2019. jún. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

2013.12-2014.12 volt sokminden.

2015.01-2015.12 csak alkohol meg gyógyszerek.

2015.12.17-én kiderült a terhességem. Leálltam a gyógyszerrel.

Orvost megkérdeztem, azt mondta, a terhesség első 6 hetében (magyarul mikor még kb nem is tudja az ember), még nem nagyon jut át semmi. De amint megtudod, nem árt leszámolni mindennel.


Az apáét nem tudom, minden esetre ilyen szempontból valahogy nyugodtabb vagyok, hogy nem az előző kapcsolatomban estem teherbe....

2019. jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A spermiumoknak majdnem 3 hónap kell mire megérnek.
2019. jún. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező! Igazából ezt nem a gyk-n kell megkérdezni, mindig lesz olyan, aki nem ért hozzá, de idejön szétoffolni a kérdésedet, lásd 4-es válaszoló. Én is anno genetikustól kérdeztem meg ezt, neked is csak ezt tudom tanácsolni, van ingyenes is Bp.-en.
2019. jún. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, vannak akik idejárnak trollkodni és hülyeségeket terjeszteni. Lásd 2., 3. válaszoló (jesszus, erre mi szükség volt...).
2019. jún. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!