Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napokon belül szülök, de...

Napokon belül szülök, de olyan bizonytalan lettem. Volt így más is?

Figyelt kérdés
Első baba. Fogalmam sincs mire számítsak. Egész terhesség alatt annyira magabiztos voltam, hogy menni fog ez nekem (és ez alatt nem csak a szülésre, hanem az anyaságra is gondolok), de most hogy ennyire nyakamon a tényleges szülés, totál be vagyok tojva, és fogalmam sincs, menni fog-e ez nekem....
2019. jún. 20. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5%

ööö... és? Most mit vársz?


De hogy válaszoljak a kérdésedre még soha senki nem volt így a világon. Bár szó szerint több milliárd ember született meg, de még te vagy az első aki így érez.

2019. jún. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Természetes, hogy izgulsz, de ne aggódj, menni fog. Néha fárasztó, néha kemény, de összeszoktok hamar.
2019. jún. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem mikor oda jutsz ezek a kételyek elmúlnak, ha más nem az akkor tomboló hormonok tesznek róla. 😅
2019. jún. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Hát ha beindul a szülés akkor úgysem lesz erőd már ilyesmin gondolkodni :D

Én 38 hetes múltam. Már felkészítettem a férjemet, hogy csak saját felelősségre jöjjön be a szülésre, mert jó eséllyel akkor és ott én nem az leszek akit megismert. Ezzel eddig is tisztában voltam és ez a szülés közeledtével se változott.

Az egyetlen dolog ami zavar, hogy én olyan ember vagyok aki szereti előre tudni ha valami történik és ez a szülés időpontja körüli bizonytalanság kicsit bosszant. Még ha programcsászárom lenne, de neeem, spontán szülésre készülök, az meg ezzel jár. Próbálom elengedni, aztán majd lesz ami lesz :D

2019. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%
Az az egy biztos ilyenkor,hogy bent nem marad :(
2019. jún. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Menni fog:-) amikor a karjaidban tartod érezni fogod, hogy menni fog.

Boldog találkozást nektek!!

2019. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
9%
Ha bizonytalan vagy, ha nem, akkor is szülni fogsz. Ennyi. És lesz egy gyereked. Aztán majd kezdesz vele valamit.
2019. jún. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

hogy itt mekkora taplók válaszolnak.... :(


Ne aggódj! Ez tök természetes dolog mindenkinél, még annál is aki nem vallja be. Félelem, aggódás az újtól. És persze nagy felelősség egy új életre vigyázni :) Megváltozik az életed innen kezdve, teljesen más lesz minden, de hidd el megéri! :)

És ösztönből is, meg fogsz tudni oldani mindent, nyugii :)

Én jövőhét péntekre vagyok kiírva és ugyanúgy izgulok minden miatt, hogy hogy fogjuk megoldani, de a helyzet úgyis hozza :)

2019. jún. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Miért tapló az, aki őszinte??? Szerintem azért van ennyi szülés utáni depressziós, mert nem beszélünk róla őszintén, hogy a gyereknevelés nem leányálom. És nem, nem fog tudni mindent ösztönből megoldani.
2019. jún. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es válaszoló. Én is ilyen vagyok szeretek tudni mindent előre, megtervezni mi lesz, hogy lesz. Teljesen jóindulatból és figyelmeztetőleg mondom, hogy a következő hónapokban, években nemhogy egy időpont nem lesz biztos, hanem semmi sem. Két percre nem fogsz tudni előre tervezni, és semmi sem fog úgy alakulni, hogy eltervezted. Majdnem 11 hónapos, még mindig küzdök ezzel. Tényleg próbáld meg elengedni, nekem nem nagyon sikerül....
2019. jún. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!