Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahangos arckezelés árt a...

Ultrahangos arckezelés árt a magzatnak?

Figyelt kérdés
kb 6-7 hetes lehettem mikor voltam ilyen kezelésen. utólag olvastam h nem ajánlott. mi baja lehet a magzatnak?
2019. jún. 21. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Semmi baja nem lesz, akkor sem ha a magzatot ultrahangozzák, így meg végképp nem, hogy az arcodat, a kozmetikai kezeléseknél biztosra mennek, inkább ne jöjjön aki terhes, ha valami baja lesz, ne mondhassa, hogy a kezelés miatt van.
2019. jún. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
Ugye azt vágod, hogy a magzatot is ultrahanggal nézik meg, hogy fejlődik, mekkora és ilyenek? Na ha az nem árt, akkor az uh arckezelés, ami kb 1 méterre van a babától, hogyan ia árthatna neki?
2019. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tisztaban vok vele h hason is uhznak nem is egyszer, de mivel olvastam a kozmetikai ellenjavallatok kozott ezert kerdeztem meg.
2019. jún. 21. 18:27
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Itt arról van szó, hogy a hatóanyagok mélyebbre jussanak a kezelés által. Én az ellenjavallatnak magát a krémeket a hatóanyagokat gondolnám, hiszen terhesség alatt nem kenheted magad mindennel, van olyan arckrém (pl aknés gyulladásra) ami leírásában kifejezetten leírja, hogy terhesség esetén tilos, magzatkárosító hatása van.
2019. jún. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!