Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hugyuti fertozesre adnak...

Hugyuti fertozesre adnak antibiotikumot kismamaknak?

Figyelt kérdés
Valosuinuleg hugyuti fertozesem van, de csak kedden tudok menni dokihoz. Raer addig, vagy okozhat gondot? 39 hetes vagyok
2019. jún. 23. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Adnak

És terhesen minden fertőzéssel érdemes minél előbb orvoshoz menni. Főleg, hogy a szülés is beindulhat már bármikor. Miért nem tudsz holnap menni? Kismamaként ezzel soron kívül fogadnak. Háziorvos is tud segíteni akár.

2019. jún. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Haziorvoshoz tudok menni. O irhat antibiotikumot?
2019. jún. 23. 16:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, adnak. Kismamákat is kezelni kell, ha gond van.

A háziorvos is adhat erre gyógyszert, sőt, helyben vizeletvizsgálatot is tud végezni. Szóval ne várj keddig, menj el holnap a háziorvoshoz.

Sőt, ha olyan erős fájdalmaid vannak, ügyeletre is mehetsz, már akár most is.

2019. jún. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fiatallányka ***** válasza:

Én is azt javaslom hogy mielőbb lásson orvos. Ki tudja mennyire van már nyitva a méhszáj, fel ne szálljon a fertőzés a babához.

Antibiotikumot természetesen kapsz majd.

Jobbulást és könnyű szülést! ☺️

2019. jún. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem kaptam rá antibiotikumot. Tozegafonyat kell fogyasztanom
2019. jún. 24. 18:02
 6/7 Fiatallányka ***** válasza:

Akkor nincs nagy gond. Ha rendesen megvizsgált, elküldött laborba és csak ezt javasolta.

Jobbulást! ☺️

2019. jún. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi!!
2019. jún. 24. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!