Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is okozott gyomorfájdal...

Nektek is okozott gyomorfájdalmat a baba rugdosása?

Figyelt kérdés
29 hetes vagyok, a babám örökmozgó, egyfolytában mozog, még ultrahangozni is nehezen lehet általában mert össze vissza forog. Már be van fordulva, így a kis tappancsai valahol a gyomromnál vannak, sőt afelett 5-6 centivel szoktam látni őket kibújni. A súlya 1200 gramm körül van most, de az én pocakom még nem olyan hatalmas, a körfogata 83 cm, szóval úgy képzelem kezd neki szűkös lenni. A problémám az az hogy a kis lábaival szó szerint akkorákat rugdos és folyamatosan a hasamba hogy szószerint iszonyatosan fáj, gorcsol egész nap. Ráadásul ha eszek akkor plusz energiához jut és még aktívabb, szóval a teli gyomrom rugdossa az egekbe. Az a kérdésem hogy nektek is volt hasonló? Mert a doki mondta hogy figyelgessem a gyomorfájást a magas vérnyomás miatt, mert akar HElpp szindróma is előfordulhat. Nem szeretnék feleslegesen aggódni, ezért érdekelne hogy normális e hogy ennyire intenzív éles fájdalmat okoz a kis maki.. köszi előre is!
2019. jún. 23. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj! A harmadik gyerekemet 40 felett szültem. A másik kettőnél nem volt ilyen gondom, a pici óriásikat rúgott, komolyan fájt. Orvos, védőnő is legyintett. Minden rendben volt vele. Kibújás után is aktív mozgékony baba. (Már 2 és fél éves)
2019. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!