Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kórházi csomag, szoptatós...

Kórházi csomag, szoptatós melltartó?

Figyelt kérdés
Rajta van a listámon, de a méretekben sajnos csak rendelni tudnék ökör áron. Mennyire fontos ez a kórházba?
2019. jún. 23. 16:14
 1/9 Fiatallányka ***** válasza:
72%

Én sima sportmelltarót vittem, meg persze melltartóbetéteket.

Semmivel sem volt nehezebb a szoptatás, mint annak akinek szoptatós melltartója volt.

A betét viszont fontos, mert ha elönt a tej azt könnyebb cserélni.

Könnyű szülést! ☺️

2019. jún. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem létszükséglet.
2019. jún. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vittem, sokkal egyszerűbb szoptatni nélküle, nem is tudnék egész nap melltartóban lenni.

Egyébként kínaiban vettem pamut szoptatós melltartót, feketét meg fehéret, egyel nagyobb kosárszámút mint amit egyébként hordok. Mivel pamut nyúlt is vmennyit. Plusz a sport melltartók. Pár ezer forintból kijött. Ha hosszú távon akarsz szoptatni, idővel úgyis szerzel be olyan darabokat, amik csinosabbak vagy jobban illenek a ruhatáradhoz.

2019. jún. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sportmelltartót csomagoltam be, mert nem tudom mennyire fog bedurranni a mellem szülés után és ugye annak nem annyira fix a mérete, tud tágulni ha kell.

Egyébként nem létkérdés, de nekem nagy melleim vannak alapból, így napközben kényelmesebb melltartóban lennem.

2019. jún. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bonprixből rendeltem 3dbos csomagban, boltokban szintén nem kaptam a méretemben...
2019. jún. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Akkor nem rendelek. Amúgy sem szeretek úgy ruhát venni. Próbálok keríteni valami giga sport melltartót. 😂
2019. jún. 23. 20:11
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bonprixes nagyon jó, mindkét gyereknél onnan rendeltem többet is. Sportmelltartót is próbáltam, de nekem nagyon rossz, főleg a legelején iszonyú sok a tejem, folyik összevissza, a sportmelltartót ahogy felhúzom szopi közben, elmozdul a másikról, átázik stb. Szóval ha nem is létszükséglet, szerintem nagyon kényelmes és hasznos már a kórházban is. Utálom amúgy a melltartót, de tényleg úgy folyt a tejem az első 1-2 hónapban, hogy alváshoz is kellett, különben csavarni lehetett a tejet a pólómból.
2019. jún. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
www.bonprix.hu jó áron vannak, jó minőségű, én is onnét veszem
2019. jún. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 khniki ***** válasza:
HelloMamiban van most uj fajta szoptatós melltartó, hasonlít a sportra, több méretet tud tágulni. Esetleg érdemes megnézni.
2019. jún. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!