Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt légzésfigyelője és...

Kinek volt légzésfigyelője és mennyire bizonyult hasznosnak?

Figyelt kérdés
2019. jún. 24. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van és volt. Első gyereknél használtuk és most a másodiknál is. Szerencsére nem volt riasztásunk egyszer se. Szerintem ez “alap”, hogy legyen.
2019. jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk baby control van. Volt, hogy besípolt pedig hallhatóan lélegzett a kicsi. Azért vettük mert születéskor nem sírt fel. Most állandóan lemászik róla ezért nem használjuk már. Meg előfordult, ha kivettem a kiságyból a babám, akkor sípolt 2szer majd mikor odaléptem kikapcsolni akkor megint azt mutatta, hogy érzékeli....néha előfordult éjszakánként, hogy csipogott egyet, persze rögtön ugrottunk, de szerencsére mindig rendben vett levegőt.
2019. jún. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is van. Engem megnyugtat, hogy ott van.

Baby Control régebbi típus, tesóméktól kaptuk kölcsön. 3 lapos, így nem mászik le róla. Sosem riasztott még szerencsére. (tévesen sem).

2019. jún. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
AngelCare van. Szerintem nagyon jó hogy van. 2x riasztott éjjel. Szerencsére nem volt baj, lehet a pici nem vett levegőt de a riasztó hangjára felébredt és így nem volt gond. Most is nagyon meg van fázva, tele az orra, megnyugtat hogy úgy alszik hogy működik a légzésfigyelő, különben állandóan bejárkálnák megnézni hogy van.
2019. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Nekem alvási apnoes volt a fiam. Ha nincs legzesfigyelo k, a gyermek már nem el. Szurke volt.. 8 hónapos koráig koffeint is kapott, hogy ne tudjon túl melyen aludni.


Most a harmadiknal is biztosan hasznalni fogom, és minden kismamának javaslom, hogy vegyen!

2019. jún. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Böbe1990 ***** válasza:
53%
Nekünk az első 2 babánál nem volt. Most a harmadiknál vettünk(angel care 401) de nem használtuk ezért már el is adtam. Holnap leszünk 2hónaposak.
2019. jún. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

Nekünk is van. Többször beriasztott (vagy azért mert lemászott róla, vagy nem tudom, de mire odaértünk nem volt gond)

Egyszer viszont életet mentett. Besípolt, azonnal ugrottam és hiába szólítottam meg és csikiztem meg a talpát nem reagált. Gyorsan felkaptam és mint egy rongybaba ,csak lógott a kezemen. Nagyon megijedtem és elkezdtem kiabálni a nevét meg óvatosan megráztam, na erre felébredt, de még vagy fél óráig alig tért magához, nagyon furcsa volt. Az orvosa szerint csak mélyen aludt, de szerintem itt több volt annál. Aludt már mélyen, de ilyen ernyedt állapotban még nem láttam, se előtte, de szerencsére azóta sem.

2019. jún. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is életet mentett. Kisfiam nem vett levegőt, újra kellett éleszteni. Ha akkor nem jelez a légzésfigyelő meghalt volna a babám.
2019. jún. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!