Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák hogy birjatok a hőséget?

Kismamák hogy birjatok a hőséget?

Figyelt kérdés
35 hetes terhes vagyok, eddig eleg aktiv voltam, viszont az utobbi hetekben ismet a faradtsag jellemzo... Foleg nagy melegben. Ti hogy birjatok?

2019. jún. 24. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
25 hetes vagyok és szarul :( Mondjuk én sose bírtam, 25 fok fölött mindig is ájulós voltam, most terhessen csak rosszabb lett. A lábaim is térdig be vannak dagadva.
2019. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapból utálom a meleget, 25 fok felett én már szenvedek. De terhesen egyikkel sem zavart annyira, valahogy jobban viseltem.
2019. jún. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem terhesen is utálom, előző két babáknak is végigcsináltam a nyarakat és utáltam. Most 24 hetes vagyok, megint nyári pocakkal, már volt időm hozzászokni, valahogy jobban bírom mint az előző kettőnél, bár van itthon idén már légkondi, ez életmentő :)
2019. jún. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
18 hetes vagyok. Ventilátorral a jó hűvös, vályogfalú házban jól megvagyok. Kint a szabadban pedig ugyanolyan nehezen viselem a meleget 30 fok felett, mint nem terhesen.
2019. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Klímával bírható, ha elindulok itthonról, hideg víz mindig van nálam, nedves törlőkendő is életmentő.
2019. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi szeretjük kislakóval a meleget, remélem ha kibújik is így lesz. 37. héten járunk.
2019. jún. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

3 honapos terhes vagyok. (Azert nem irok heteket, mert ahanyszor megyek egyszer se talal az utolso menszivel).

En mar most nem birom ezt a hoseget, nem is tudom mi lesz ha nem tudok munkaba jarni. Elore felek az augusztustol is.

2019. jún. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

27 hetes vagyok !

Nagyon nehezen bírom ... a lábam dagad ! , izzadok mint a ló ...

nek tudom mi lesz augusztusban ?!? Már előre felek ettől !

Szeptember 21-re vagyok kiírva, imadkozom hogy kihuzzam addig !

2019. jún. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Itthon lehuzott redonnyel, es ventillatorral probalom huteni magam :D Utcara ha nem muszaj nem megyek... Kitartas nektek!
2019. jún. 25. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!