Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes vagyok, tegnap a...

14 hetes vagyok, tegnap a csikló felett nem sokkal megjelent egy borsó nagyságú fájó göb, ma megtelt, kifakadt. Járt még vki így? Mi ez?

Figyelt kérdés
El akartam menni a dokihoz ma,erre nem rendelt. Várhatok pár napot?Mèg mindig érzékeny de sokkal jobb már.
2019. jún. 24. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Szia! Igen nekem is volt 2 szer. Ezt bartholin mirigy cisztának hívják. Betadinozgasd, de így, hogy ki fakadt nem igényel további teendőt.
2019. jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De a bartolin mirigy az ugy tudom a lenti részen van és nem fent.

Neked is terhesség alatt volt?

2019. jún. 24. 19:02
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

A bartholin mirigy nem ott van...

Ettől függetlenül simán tud oda is pattanás nőni. Ha magától kifakadt, nem gyulladt, nem fáj, akkor nem kell miatta aggódni. Frissen fakadt ki, tehát még normális, hogy érzékeny.

2019. jún. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem bartholin! Ez egy sima pattanás. Nekem volt mindkettő, a bartholin ciszta, vagy tályog ennél sokkal komolyabb dolog. A te esetedben nem kell semmit csinálni, én ezzel nem is mentem dokihoz, nyugodtan várhat pár napot, illetve pár nap múlva már nem is lesz ott semmi.
2019. jún. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Sima pattanás lehetett. Nekem volt bartholin mirigy gyulladásom, akkora volt, mint egy dio, es sokkal lejjebb volt. Mire eljutottam dokihoz már kifakadt, semmi teendom nem volt vele csak aloeztam.
2019. jún. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is volt pár hónapja a terhesség elején kettő is, és nagyon fájt. Az egyik kifakadt, a másik felszívódott magától. Sima pattanás. A borotválásra fogtam.
2019. jún. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kicsit megnyugodtan. Még lehet lesz benne genny mert kicsit még fáj de már sokkal jobb. Akkor várok.
2019. jún. 24. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!