Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes terhes vagyok,...

25 hetes terhes vagyok, tegnap óta keményedik a hasam ezért ma bementem a dokihoz. C2000, teljesen zárt méhszáj+lóadag magnézium és fekvés. Ez rosszat jelent?

Figyelt kérdés

Azt mondta ha beindul a szülés azonnal menjünk. A frász jött rám.

Ki tudom így húzni még a terhesség végéig?


2010. júl. 9. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia,


Nekem a terhességem elejátől 2000 a méhszáj, ne aggódj hiszen zárt, csak kicsit rövidebb de az nem jelent gondot.

Én is napi 6 szem Magneb6-ot szedek 7 hetes terhességi koromtól, és sokat keményedett a hasam ahogy nőni kezdett.

PIhenj ha érzed hogy feszül, ne emelj és ne hajolgass, minden rendben lesz :)


37 hetes kismama

2010. júl. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
annyit még hogy 36. hetemtől nem kell már szednem a magnét.
2010. júl. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mintha magamat látnám, csak nekem 2110 a méhszáj 25.héttől.Ha első baba, akkor próbálj 2-3 hétig csak feküdni.Nekem cordaflexet írtak fel, ami vérnyomáscsökkentő, de értágító hatású és mellette magnerotot szedek, mert annak magasabb a magnézium tartalma.25.héten 1 hetet voltam kórházban, most 32 hetes vagyok (lassan 33), de feküdtem a 30.hétig, és akkor a görcsök és a hüvelyi szurkálás megszűnt.Második baba, csak a 30.hétig tudtam megoldani a fekvést, és most már én látom el a 2 éves kisfiam, de sokszor le kell ülnöm, mert nem bírja a pocakom.Nekem egyébként azt is mondták, hogy 2. terhességnél szinte normális ez a méhszáj.Pihenj nagyon sokat és hidd el, sikerülni fog!
2010. júl. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez az első terhességem
2010. júl. 9. 18:29
 5/6 anonim ***** válasza:
12. héttől keményedett a hasam, extra magnéziumot kaptam, és 1 héttel túlhordtam :)
2010. júl. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
19 hetesen ilyen értékem volt a kiirt nap előtt három nappal szültem de rengeteget pihentem feküdtem
2010. júl. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!