Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szétroncsolta a terhesség a...

Szétroncsolta a terhesség a testedet, ha igen, milyen módon és mértékben?

Figyelt kérdés
Ezek után mondanád azt másnak,hogy bátran vállaljon gyereket ?
2019. jún. 25. 10:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
49%

Az nem, de a három évnyi fogamzásgátló szedés igen.


Imádtam terhes lenni, feszes voltam, fogytam, szép lett a hajam, a bőröm.

2019. jún. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
31%
Egyáltalán nem és az igazat megvallva nem értem ezeket az instás ocsmány szülés utáni has fotókat, negatív reklám a terhességnek, ugyanolyan a hasam, mint előtte volt, a mellem se ereszkedett meg, ráadásul császár után 2 héttel már vissza is húzódott a hasam, ja és nem vagyok egy fitness mániás.
2019. jún. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%

A hasamon a bőr nem lett ugyanolyan, mint előtte. Más roncsolódás nincs. Nem híztam sokat. Császárom volt, korábbi műtétek miatt, így a hüvelyem is ép maradt. A mellem kicsit volt és feszes, úgyhogy az sem ereszkedett meg, mert ahogy nőtt, azzal sem lett olyan nagyon nagy.

Szerintem szintem mindenki változik, de nem olyan mértékben, hogy az bármiben is zavarná őket. Nyilván vannak extrém esetek, de azért nem az az általános.

2019. jún. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%

Túl sokat híztam (19kg) valószínűleg ezért illetve persze a genetika miatt is megrepedt a hasamon es a combomon a bőr tehát striaim lettek. Azóta szépen elhalvanyodtak. Szoptatni sajnos nem tudtam, kevés tejem volt, ami volt azt a kisfiam megkapta, de a mellem így nem változott.


Varrni kellett kívül belül, tehát a méhszájamat huvelyemet es a gatamat is mert gyors szülés volt.


Ettől függetlenül soha senkinek nem mondanám hogy azért mert megvaltozik a test ne vállaljon gyereket. A legjobb döntés az eletemben. Nem szégyellem a csíkokat sem, nem takarom burkinivel a strandon, két részes fürdőruhát viselek.


Szexuális életünk nem változott a férjemmel, hamar és rendben regenerálódtam


Jelenleg is babát várunk 14 hetes terhes vagyok es még egy dekat sem híztam, sokkal jobban odafigyelek arra hogy ne hizzak annyit, 160gr szénhidrát diétát tartok. Bízom benne hogy kevesebb hizassal elkerulheto további csíkok keletkezése ha nem hát ez van! A legboldogabb vagyok és büszkeseggel tölt el a tudat, hogy ketgyermekes anyuka leszek!

2019. jún. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó vagyok. A csíkoktol eltekintve egyébként nekem is szépen visszahuzodott a hasam, nem lett plöttyedt
2019. jún. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%

6-os, esetleg ki is fejthetnéd, mert ez így még kommentnek sem nevezhető.

Igen, az én hasam nem lett olyan, sok más nönek szintén nem lett olyan, lehet azért mert nem hizlaltuk fel magunkat 100 kilósra terhesség alatt, lehet, hogy csak szerencsések vagyunk.

De ha 20 évesen ilyen képeket kellett volna néznem folyton, én is elgondolkodtam volna, hogy szüljek-e, mert ilyen fiatalon nem úgy gondolkodik az ember, mint később. Így 38 évesen már egyáltalán nem érdekel, hogy milyen a hasam, egy gyerek ennél sokkal fontosabb, bár a terhesség semmi nyomot nem hagyott rajtam.

2019. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
45%

Nem, semmi maradandó roncsolás nem történt. Még csak csíkjaim sem lettek. Ellenben a tinikorral.


Szóval gyereket bátran vállaljon mindenki, de a tinikorral óvatosan... ;-)

2019. jún. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
38%
Hasam nekem is visszahúzódott, pedig jo nagy pocakom volt, de kb 2 hét után újra teljesen lapos lett. Striáim nem lettek (genetika) linea negrám még megvan 2,5 hónap után. Gátmetszésem volt, az volt érzékeny kb 2 hónapig, most már ott is csak néha érzem azt a húzódó/feszítő érzést. Szóval semmit sem roncsolt, bátran vallalj gyereket.
2019. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%
9es vagyok azt kihagytam, hogy terhesség alatt hibátlan lett a bőröm, sajnos szüles után újra a régi lett...
2019. jún. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%

Azt leszögezném, hogy csapnivaló szöveteim vannak.


A hasam tiszta stria lett. Nem terhesség alatt, hanem császár utáni napokban. Pedig nem volt nagy hasam, nem feszült a bőr és mégis. Pár hétig volt csak tejem de ez pont elég volt, ahhoz, hogy a mellem megereazkedjen. Nem tragikus a helyzet de azért nem olyan mint volt.

Sürgősségi császárom volt toxémia miatt. Úgy tűnik a maradandó szivproblémt megúsztam. A vese még kérdéses. Viszont az már biztos, hogy hozott magával egy pajzsmirigy problémát, ami ugye szintén egy életre szól.

És igen, azt mondod bátran vállaljon gyereket mindenki,aki vágyik rá.

2019. jún. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!