Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4. gyermekemet varom?

4. gyermekemet varom?

Figyelt kérdés
elozo 3 mind egy nemuek , veluk kb a 16.hetig szinte rosszul voltam. Most a 4.et varom es semmi bajom csak 1-2 pattanas es kicsit zsirosabb a hajam. Ja meg verezgetek hebe-hoba. Szerintetek o mas nemu lehet? Vannak tapasztalataitok? :)

2019. jún. 25. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Hebe hoba verezgetsz?? Nem gondolod, hogy ezzel dokihoz kellene menni??
2019. jún. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jarok dokihoz utrot szedek :)
2019. jún. 25. 12:27
 3/9 A kérdező kommentje:
azt csak azert irtam le , mert ilyen meg soha nem volt nekem,verzes.
2019. jún. 25. 12:28
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Igen, lehet, hogy más nemű, meg az is lehet, hogy nem.
2019. jún. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Egyrészt nem értem a kérdést, tőlünk kérdezed, hogy a 4.-et várod-e? Miért ezt a címet adtad? Nem kötözködésből, cska tényleg nem értem....


Másrészt a terhességi tüneteknek semmi közük nincs a baba neméhez. nekem 3 van, fiú, lány, fiú, az elsővel semmilyen tünetem nem volt, a másodikkal és harmadikkal telejsen azonosak, sőt, a hasam formája is a második és harmadik terhességnél azonos volt, mégsem egyneműek lettek.


De ha veszik a fáradságot, sokan le fogják írni neked, hogy émelygős-hányós terhességből fiuk született és ugyanennyien, hogy az ilyen terhességből lányuk. Az segíteni fog kitalálni, hogy most vajon lányt vagy fiút vársz?

2019. jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Van fiam is, lányom is, sosem volt egyikkel sem egy szem tünetem sem. Sose hánytam, sosem kívántam semmi különöset, azon kívül hogy a szaglásom olyan lett mint egy vadászkutyáé, abszolút semmi.
2019. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

A verezgetes nem a baba nemehez kotheti, hanem fenyegeto veteleshez!


Lanyomnal es a fiamnal is verezgettem az elso 10-15hetben, a fiamnal az almat kivantam pedig nem szeretem, a lanyomnal nem volt ilyen 🙈🙉🙊

2019. jún. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Anyukámnak 4 gyereke van, fiú is lány is. Egyikünkkel sem hányt, nem volt semmilyen tünete. Mikor velem volt terhes, mindig füstölt húst kívánt pedig utálja, mikor a húgommal, akkor almát, mégis ugyanolyan neműek lettünk :) Szóval szerintem ezek amiket felsoroltál, nincsenek kihatással a nemre. A vérezgetés miatt viszont fokozott orvosi felügyeletre szorulnál, mert vetéléshez vezethet.
2019. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha ugyan attól az apától vannak mind a négyen akkor a negyedik is ugyan azon nemű lesz mint az első három.


Nem véletlen hogy az esetek nagy többségében vagy csak egynemű gyerekek vannak vagy pedig felváltva egy xy egy xx jön. Ez egyébként a férfi adottságain múlik. Van aki csak lányt, van aki csak fiút aki meg mindkettőt az rendszerint egyszer ezt egyszer azt.

2019. júl. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!