Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetesen kézzel is érezhető...

17 hetesen kézzel is érezhető magzatmozgás normális?

Figyelt kérdés
9 napja érzem mocorogni a picit, elöl tapadt a méhlepény. Ma reggel a hátamon fekve, hasamra tett kézzel éreztem a kezemmel is a rugdosást és ma elég aktív a pici amikor a hátamon fekszem. (Erősen megfáztam a hétvégén így most beteg szabin vagyok, ezért nyomom az ágyat) Normális dolog hogy sokat mozog és ennyire erős már most? Vékony alkat vagyok.
2019. jún. 25. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút normális 🙂
2019. jún. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs ezzel semmi gond. Vhol 16-18 hét között kezdtem el határozottan érezni a kisfiamat, ha hanyatt feküdtem szinte ezzel egy isőben már látszott is és érezhető volt.
2019. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az elsot a 15. heten kezdtem erezni, a 17.-en meg mar lattam is a kis puklikat, amiket csinalt, mikor rugott, a masodikat a 16. heten ereztem mozogni eloszor, de rogton eleg hatarozottan, kovetkezo heten mar le is tudtam videozni. Vekony hasfal eseten ez ilyen, most a 20. heten mar nagyon erosen es gyakran erzem.
2019. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megnyugtattatok! Csak mindenhol azt olvastam hogy bőven a 20. Hét fölött érezték kézzel is.. :)
2019. jún. 25. 13:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 17 hetesen éreztem először, hátsófali méhlepényel. Apuka olyan 22 hetesen érezte először én hamarabb is a kezemmel
2019. jún. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Természetesen normális. Én fel is vettem videóra ahogyan mozog a pocakom ennyi időse terhesen:)
2019. jún. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!