Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakran sok időre befeszül a...

Gyakran sok időre befeszül a hasam,23 hetesen ez nem korai még?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete vizsgált az orvos, a méhszáj zárt volt, ezek a keményedések, feszülések már kb. a 18-19. héten kezdődtek. Ha sokat keményedik a hasam, attól valóban kinyílhat idő előtt a méhszáj? Vagy ha eddig nem volt belőle probléma akkor ezután sem lesz? Mivel kb. havonta kell vizsgálatra menni, honnan tudhatom, hogy nem kezdett el túl korán kinyílni? Vagy annak vannak tünetei és rá lehet ismerni? Szedek magnéziumot, de a magas dózisútól csak hasmenésem lesz, szóval visszaálltam a sima tablettákra. Ülőmunkát végzek, heti 4-szer több, mint 9 órát ülök a munkahelyen, ez esetleg okozhatja a keményedéseket, hogy az alhasamon nyomás van?
2019. jún. 25. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem korai. 20hettol keményedtem jóslóztam. 39+6ra szültem.
2019. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is 20.hettol kezdődtek és a 36.hetig zárt volt a mehszajam, 39.hetre szültem.


Most ismét babát várok és a 13.heten egyszer bekemenyedett a pocakom, de csak egyszer... De nem aggódom miatta, bár a dokinak megemlitem majd

2019. jún. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem sem korai. Igazabol annak nem biztosan van jele, hogy ido elott kinyilt a mehszaj. Nekem eppenseggel az eslovel kinyílt es tulhordtam végül. Igaz ez keveset kemenyedtem akkoriban. Most meg sokat a masodikkal de zárt vagyok. Lehet amugy az üléstől is.
2019. jún. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a sanofis magne b6-ot, nekem sokat keményedik, görcsöl a hadam, de ez mindig segít. 3X2 szemet szedek, nem megy tőle a hasam, volt amelyiktől nekem is ment.
2019. jún. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!