Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon a reggeli energia ital...

Vajon a reggeli energia ital árt a babának?

Figyelt kérdés

9hetes vagyok

És már 5eves iszom az energia italt eléggé rá szoktam

Szerintetek ez árt babának??

Vagy ha le szokok róla nem leszek utána roszul??



2019. jún. 27. 01:20
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj de ha így folytatod nagyonis árt neki. Amellett, hogy a koffein egy külsőleg bevitt “nem oda való anyag” és a kicsi fejlődését gàzolhatja, majd születése után nagyon nyűgössé teheti és nem fogsz vele bírni. Egy életre elszabhatod a picit, inkább ne tedd!!!
2019. jún. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
De talán kismamaként ilyenkor már aludnod kellene, és akkor lehet nem lenne szükség az energiitalra- minden rosszindulat nélkül mondom
2019. jún. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nem a legegessegesebb,probald meg lecserelni.Sajnos igen,arthat a babanak a folyamatos fogyasztasa.Neh ha meg iszol egyet-egyet az nem veszes,de velemenyem szerint probalj leszokno rola ,foleg ha szerettetek volna a babat(egy anya)
2019. jún. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
100* inkább kávét igyál, mint energia italt.
2019. jún. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Rendben akkor itt az ideje létre nem az energia italt

Köszönöm a segítséget

2019. jún. 27. 09:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg leszokáshoz kipróbálhatod az energiaital izű italport, asszem a spárban láttam. :)
2019. jún. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Mikor a fiamat vártam kólafüggő voltam. Semmi mást nem ittam csak Pepsit, napi 3 liter. Mikor várandós lettem, jeleztem a dokinak meg a vedőnőnek, akik azt mondták, hogy nem a legjobb dolog, de ne próbáljak meg egyik napról a másikra leszokni, mert az akkora stressz a szervezetnek, olyan elvonási tüneteim lehetnek, hogy azzal sokkal rosszabbat teszek a magzatnak, mintha folyamatosan kóláznek. Minden nap egyre kevesebbet ittam, végül már nem is kívántam a kólát egyáltalán, ellenben rászoktam a kávéra, mert a koffeint viszont igényeltem. Szülés után kb. 3 évvel ittam először Pepsit, néha szoktam 1-1 pohárral, de nem vagyok már függő.
2019. jún. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!