Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség? . 4napja késik. ...

Terhesség? . 4napja késik. Tesztet tegnap csináltam negativ lett.

Figyelt kérdés

Varjak még vele? Mikortól mutat terhességet a teszt?! Mert pont mensi előtt voltunk együtt 2×szer



11 napja voltunk együtt.



Fehér ill átlátszó folyás.



2019. jún. 27. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
A teszt az aktus után legkorábban 14 nappal mutatja ki az esetleges terhességet.
2019. jún. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm első baba lesz :) akkor még varnom kell 3 napot 😊
2019. jún. 27. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért azt nem mondanám 'pont mensi előtti' együttlétnek!
2019. jún. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha 11 napja voltatok együtt és 4 napja késik akkor elvileg 1 héttel a peteérés után szexeltetek, amiből elméletileg nem lehetsz terhes, hacsak nem egy váratlan peteérés nem történt. Drukkolok!
2019. jún. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,utolsó hozzászóló en is erre gondoltam de ma sem jött meg úgy hogy én is reménykedem :)
2019. jún. 28. 11:51
 6/7 A kérdező kommentje:
És még annyit,hogy ennyit még sosem késet volt,hogy 1-2 nap késés de ilyen sok még nem :)
2019. jún. 28. 11:52
 7/7 anonim ***** válasza:

A tesztre rá van írva, mikortól mutatja ki a terhességet (minden más infó, akárhonnan szerzed is, irreleváns, mert az adott tesztnek más lehet az érzékenysége, mint annak, amit a barátnőd vagy az itt hozzászólók egyike használt!).

Késni bármikor tud amúgy, akkor is, ha korábban nem történt ilyesmi - a tested nem óramű. Ne feledd azt sem, hogy a zigótáknak több, mint a fele elpusztul még mielőtt beágyazódna a méhbe, és a terhességek ötöde természetes vetéléssel végződik akár úgy, hogy ebből csak annyit érzékelsz, hogy pár napot késett a vérzésed. Szóval akármit mond a terhességi teszted arról, mikortól lehet használni, hacsak nem szorít téged az abortusz határideje, bőven ráérsz vele.

Hagyd a természetet dolgozni és már csak azért se pörögj ezen, mert a stressz nem kedvez a terhességnek.

2019. jún. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!