Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív terhességi teszt,...

Pozitív terhességi teszt, mégis barnázás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 13. DPO-n vagyok. Tegnap óta van pozitív, halvány tesztem(25ös) de végigkíséri világos barna, inkább bézses folyás. Szerintetek ez aggodalomra ad okot? Járt már valaki így? Lehet beágyazódási vérzés még? Elmennék dokihoz, de félek, hogy ilyen korai terhességnél nem foglalkozna velem.

2019. jún. 28. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
2%
Joggal nem foglalkozna veled. A természet nagy ráhagyással dolgozik, az ennyire korai terhességeknél szinte természetes, hogy nem marad meg. Ilyen a természet.
2019. jún. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Ezért sem kellene ilyenkor tesztelgetni.

Elmehetsz dokihoz, csak ki fog röhögni, hogy mit keresel ott.

2019. jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Menj orvoshoz ír fel progeszteron hormont ami megtartja a terhességet! Szorítok értetek!
2019. jún. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Esetleg progeszteronpótlàs miatt lehet menni dokihoz.


Viszont normál esetben ilyenkor nem is tudod, hogy terhes vagy.. Akár 1-2 nap késéssel megjöhet a mensid egy kémiai terhesség esetén

2019. jún. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 khniki ***** válasza:
100%

Én is barnáztam - nem is kicsit. Azonnal mentem az orvoshoz. Nem látott még semmit az ultrahangon, de felírt progeszteron pótlást. Egy hét alatt múlt el a vérezgezés, 2 hét múlva pedig már láttuk a bébit, szívhang is volt. :)

Szóval nyugodtan menjél dokihoz! Drukkolok!!

2019. jún. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak a mesid erolkodik! Szedj rutascorbint, es reménykedj, mesi elott után sokaig barnazol? Ha nem, nem biztos, hogy amugy a progi hiany miatt van! Az elsonel igy indultunk mi is, barnazassal majd verzessel, rutascorbint szedtem, es progit irt fel nekem is a doki, a verzes egy hematoma miatt volt, mar lassan masfel eves, pedig az ugyeletes orvos szerint..feleslegesen mentunk...vagy elmegy vagy megmarad...akkor nagyon fajtak a szavai, de ma mar belatom igaza volt, ilyen koran meg barmi tortenhet!


Remelem minden okes lesz!❤

2019. jún. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 napig véreztem, nem barnáztam. Kaptam progeszteron pótlást és Rutascorbint kellett szednem. Nekem is “csak” pozitív tesztem volt. A kiságyában alszik a 9 hónapos kisfiam:)
2019. jún. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Valószínűleg beágyazódási “vérzés” volt, mert estére elmúlt! De hangsúlyozom,világos, bézses színe volt. Kedves 14:22-es! Azért teszteltem, mert voltak már tüneteim és terhességre gyanakodtam. A teszt szépen erősödik, ahogy a rosszullétem is :D Jövő héten megyek dokihoz. A kedves válaszokat nagyon köszönöm ❤️
2019. jún. 30. 09:51
 9/10 anonim válasza:
Mi lett veled azóta kedves kérdezö? :)
2019. júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. Köszönöm szépen kérdésed, minden a legnagyobb rendben, később sem jelentkezett barnázás.

10+6 naposak vagyunk :)

2019. aug. 16. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!