Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van remény?

Szerintetek van remény?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kicsit hosszú leszek lehet, de remélem akad aki járt már az én cipőmbe. Párommal 3 éve gyermeket szeretnénk PCOS/inzulinrezisztenciám van. Kb 2 hónapja szedek merckformin 850 mg gyógyszert. Most ebben a hónapban szépen jelentkezett is a havim 7.én és egészen 15.ig megvolt. Végre valahára sikerült egy peteérést is elkapnom mert ilyen nyákom még sosem volt illetve LH teszt is pozi volt.(21.én volt PÉ) Voltunk is együtt. Na most 25.e reggel rózsaszines folyást vettem észre a toalettpapíron ami átment barnázásba de még aznap el is múlt. Azt vettem észre magamon hogy a melleimen pontosabban a bimbómon apró fehér pöttyök jelentek meg ami eddig soha nem volt. A hangulatom ingadozó de folyamatosan fáradt vagyok és egyszer a hányás is elkapott minden ok nélkül. Aztán 27.e este piros vérzés indult meg ami a mai napon (06.28) átment barnásba és nagyon kevés épphogy maszatol. A következő menstruáció pedig 5.én lenne. Lehetséges hogy terhességről lesz szó vagy ne is ringassam magam?? A válaszokat előre is köszönöm.

2019. jún. 28. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát ezt előre nagyon nehéz megjósolni. A begyázódásos vérzés (már akinek van), az maximum 1 napig tart. Tüneteid (hányás, fáradság) még biztos, hogy nem a terhességtől van. Ettől függetlenül viszont jókor voltatok együtt, úgyhogy megy a drukk! :)
2019. jún. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Már nagyon szeretnénk úgyhogy reménykedem.
2019. jún. 28. 14:49
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ezeknél a betegségeknél nem tudni, hogy ezt a barnázást a hormonok okozzák vagy baba. Mindenesetre szerintem ha két hónapja kezeled magad, ne várd hogy terhes vagy.
2019. jún. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én nem élném bele magam a helyedben semmibe, persze, remény mindig van egészen addig, amíg valakiről egyértelműen meg nem állapítják, hogy nem lehet gyereke, de a tüneteidet ezer másik dolog okozhatja.
2019. jún. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért az, hogy nem lehet gyermekem még említésre is kicsit durván hangzott. Azért vannak nálam vészesebb eredményekkel is bőven anyukák. Igazság szerint most a történetben nem igazán a pcos dominál hanem az hogy örülök mert volt peteérésem, és próbálok rájönni mi játszódik le bennem. Nem kizárt hogy fejest ugrottak a hormonok.
2019. jún. 28. 17:06
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha 5-en sem jon meg, csinalj egy tesztet. Drukkolok neked nagyon!:)
2019. jún. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ki mondta neked itt, hogy nem lehet gyereked? Te kérdezted, hogy van-e remény, hogy terhes legyél. Miért ne lenne? Annak nincs, akiről megállapítják, hogy sajnos nem lehet gyereke. Nálad ilyenről pont, hogy nincs szó!

Egy kicsit szerintem túldramatizálod a dolgokat...

2019. jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jaaa nem ez nem is igazán neked szólt én nem vettem magamra csak lehet rosszul fogalmaztam. Ne haragudj. Nem szeretném túldramatizálni. Én az évek alatt elért semmi eredménnyel szemben most nagyon kapaszkodok ebbe a kis pozitív dologba ami eddig történt. Ha nem is lesz pozitív a teszt akkor is örülök hogy legalább ezek a kis dolgok lassan a helyükre kerülnek. 😊 Bocsánat mégegyszer ha megbántottam bárkit.
2019. jún. 28. 20:45
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Pco+ ir ősszel diagnosztizalva, januárban végre spontán peteeresem volt és majdnem kardomba dőltem mikor megjott. Próbáltam pozitív lenni hogy végre jó úton járok jól haladnak a dolgok de nagyon csalódott voltam.. Úgyhogy azt mondom ne éld bele magad barmi lehet ebből. Szerintem a vérzés barnázás progeszteronhianyra utal, ne legyen igazam de szerintem nincs baba a dologban.


Ettől függetlenül nagyon szorítok neked.


(egyébként februárban clostilbegytet kaptam akkor sem sikerül, de a márciusi clostilbegyt kúra sikeres volt jelenleg 14 hetes kismama vagyok) - úgyhogy esély mindig van!

2019. jún. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Clostyval az előző dokim próbálkozott bár akkor még az inzulinomat meg sem nézte csak azt tudtam hogy PCO van a dologban. Akkor nekem adott norculotot ami meghozta a vérzést meg clostyt de semmit nem használt. Azóta is megvan még 2 doboz clostym. Megyek majd a mostani dokimhoz kontrollra és majd megkérdem ezt a progeszteronos dolgot. Mert elvileg néztek progit de nem említette hogy kevesebb lenne. 😊 Gratulálok. Jó babavárást 😊
2019. jún. 29. 06:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!