Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki aki szedi a Utrogestan...

Valaki aki szedi a Utrogestan progeszteront? Többi lent

Figyelt kérdés

3x1-et kell szednem, most este be is vettem de vacsorát kihánytam gonolom a gyógyszert is( szájon át szedem) be vegyem mègegyszer vagy elèg reggel?

Köszönöm


2019. jún. 28. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Használd hüvelyebe és akkor tuti nem történik ilyen nekem is ott kell használnom
2019. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vérzésem volt, ezért ajànlotta a doki inkább szájon át!
2019. jún. 28. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is vérzés miatt kellett használnom az 5. héten, most 23 hetes a pocaklakó. A hüvelyit írták fel pont a rosszullétek miatt, egyébként a szájon át szedhetőtől sokan rosszul vannak. A hüvelyi sokkal jobb.

Bevetted aztán este?

2019. jún. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is hüvelykapszulát kellett használni.Nem voltam hányos,max egy kis émelygés,de egyből ezt írta ki.Lehet így gyorsabban hat és a májat se roncsolja.Több kismama írta már,hogy a szájon át szedhető mellett romlottak a májértékek.Ha kihányod sztem ne vegyél be másikat,de ezt lehet a tájékoztató is írja.Nem tudom milyen a szájon át szedhető de ha a betegtájékoztató azt írja lehet hüvelyen át használni akkor nyugodtan.Lényeg, hogy miután felhelyezted feküdj kb.fél órát. De azért ha hétvégén nem is éred el hétfőn beszéld meg az orvosoddal.
2019. jún. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok, segítsetek kérlek! Utro tablettát szedek napi 2x2 kb a peteérés utáni 2.naptól. 1 napja késik a menses. Általában 28 napos a ciklusom, de a kettővel ezelőtti pl 32.napra jött meg. Tegnap teszteltem, 28.napra, negatív. 😔 Mindenféle terhességi tünet volt/van, leginkább ma. A beágyazási időszakban is voltak tipikus tünetek. Ma először sokkal intenzívebb volt az Utro hatása, erős szédülés és hányinger.

Ez vajon mit jelenthet? Vajon terhes vagyok csak korán teszteltem, az Utro pedig felerősíti a tüneteket? Nagyon köszi a választ! Megnyugtató lenne ha indokkal reménykedhetnék.

2019. júl. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!