Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan, hogy vékony,...

Létezik olyan, hogy vékony, telt-molett test alkatuaknál, magasabaknál nem látszik terhesség, vagy csak picit ruhában?

Figyelt kérdés

2019. júl. 2. 17:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Most vékony vagy molett? Mert ellentmond....olyan nincs hogy vékony, telt-molett...
2019. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
a kérdésem,mindegyik test alkatra vonatkozik terhesség esetén.
2019. júl. 2. 17:40
 3/19 anonim ***** válasza:
25%

Molett vagyok, első terhességem a 20. hétig egyáltalán nem látszott, utána is csak olyan volt, mintha felpuffadtam volna. A 30 hét környékén már elég jól kivehető volt, hogy baba van a hasamban.

Vékonyabb kismamáknál hamarabb látszik, bár nekik meg a genetika miatt sokszor pici (súly, hossz) babájuk születik, így a hasuk sem nagy. Persze van kivétel.

2019. júl. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Én kicsit teltebb vagyok jelenleg most 82 kg (67-ről kezdtem) 24 hetesen látszott hogy baba van, az egyik ismerősöm is ennyi idős volt mikor egyszer találkoztunk ő nagyon vékony és alig volt hasa inkább mondtam volna 16 hetesnek mint 24-nek
2019. júl. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

"Vékonyabb kismamáknál... a genetika miatt sokszor pici (súly, hossz) babájuk születik"


A vékonyság nem genetika, 3-as.

Korán látszott, akkora hasam lett mint a ház és ahhoz képest nagy is lett a gyerek, hogy a 37. héten kibújt (3,5).

2019. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%

#5 Hogy a viharba ne lenne már genetika? :D

A testalkat öröklődhet. ;-)

2019. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

6, a testalkat igen, de a vékonyság-molettség NEM testalkat :D

Testalkat nőknél pl: az alma, körte... stb. Az arányok: vállszélesség, combhossz, felsőtest-alsótest aránya... (is) örökölhető.

A vékonyság-kövérség a jó vagy rossz táplálkozási (és mozgás) szokások átadásával örökíthető.

2019. júl. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én se vékony, se telt nem vagyok, viszont izmos. 6.hó végéig nem mondták meg, hogy terhes vagyok...onnantól viszont akkorára nőtt a hasam mint egy hordó.
2019. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
15%
A molett nem egyenlő a kövérrel. Molett kb. mint egy plus size modell. ;-) Kövér meg pl. Rebel Wilson.
2019. júl. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%
9, akkor se genetika, hiába ragaszkodsz hozzá.
2019. júl. 3. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!