Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mióma mellett utazás?

Trrttto kérdése:

Mióma mellett utazás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 7 hetes terhes vagyok és kiderült az ultrahangos vizsgálaton hogy van egy 11 mm átmérőjú miómám. Még egyenlőre semmivel sem érintkezik, nem nyomja a burkot. Kaptam rá gyógyszert, ami a felszívódást segíti.

Jövőhéten mennénk nyarlani,kocsival. 6 órás útról beszélek. A dokit kérdeztem, hogy mit tanácsol, bevállaljuk-e vagy maradjak inkább itthon. Na most, a legroszabb választ adta, mert azt mondta rám bízza.

Úgy gondolom, ha a nagyon nagy befolyása lenne a terhességre, akkor azt mondta volna, hogy biztosan ne induljunk el, viszont ezzel a rám van bízva dologgal úgy érzem, hogy a doki úgy gondolja nem lenne probléma, viszont ha mégis akkor ő úgymond kibújik a felelősség alól mert rám bizta a döntést. (nem mintha felelősségre vonnám ha bármi történne.)

Azt a paracsot kaptam, hogy pihenjek. Na most én oda mennék csak egy 6 órás út választ el tőle.

Szeretném kikérni a véleményeteket erről. Menjek, ne menjek, veszélyes vagy nem? Volt-e valaki ilyen helyzetben?

Köszönöm előre is!



2019. júl. 3. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Èn eleve nem mennèk terhesen ilyen messzire. Mióma ide vagy oda. Ha vèrzès vagy görcs van van ott jó klinika? De nem hiszem,h pont a mióma okozna gondod. Kicsi mèg a mèhed ilyenkor.
2019. júl. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a pici mioma biztos nem fog gondot okozni, a 6 órás autó út meg nem vészes, miia most voltunk Horvát országban kocsival, 6 hetesen. A gyerekek miatt 1x megálltunk, este mentünk, az út nagyon részét átaludtuk. Sok embernek van miomája, csak akkor okoz gondot, ha nagyon nő, de 1 hét alatt nem fog 10-20 centit nőni!
2019. júl. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem lesz! Max Többször megálltok ha úgy érzed.
2019. júl. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van egy uj kerdesed...ott azt irtad hematomad van. Nagyon nem mindegy... hematomaval utnak ne indulj!!
2019. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A mióma és babavárás hajlamosíthat trombózis kialakulására, főleg ha szedtél előtte fogigátlót. Az utazás erre rátesz. Lehet utazni szerintem, de óránként legalább 15 perc séta szükséges a vérkeringés érdekében. Itt találtam infot: [link]
2019. aug. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!