Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség 11. hét, bizonyos...

Kisokosok kérdése:

Terhesség 11. hét, bizonyos mozdulatnàl erősen húzódik a mèhem körül. Ti is éreztetek ilyet terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Màsodik alkalommal fordult elő,mikor hanyatt fekvésből a bal oldalamra fordauktam,erős görcsös húzódás szerű fájdalom nyilalt bele bal oldalon a méhem körül.

Èlt màr àt valaki ehhez hasonló fájdalmat terhesség alatt?



#szúró fájdalom #méhhúzódás #bele nyilal
2019. júl. 6. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nekem múltkor köhögéskor mintha 20 penge vágott volna bele. Kissé para volt, de azóta sem éreztem.
2019. júl. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak húzódnak a szalagok ahogy nő a méh. Nekem mai napig szokott fájnia itt-ott és már 28 hetes vagyok. Van mikor séta közben úgy megfájdul oldalt a petefészek környékén hogy alig bírók menni. Most már van hogy a bordáimnál is van nyílaló fájdalom de valószínűleg hogy már a baba is nyomhatja.
2019. júl. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a tüsszentés tud néha brutál lenni... Szerintem normális
2019. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is 1q hetes vagyok nekem kétszer fordult elő határozottan emlékszem. Egyszer mikor a mosógépet raktam be , egyszer pedig mikro az asztalnál ültem és nyújtozkodtam valamiért. Az orvos azt mondta ha ez nem rendszeres vagy folyamatos akkor nincs gond. Én ikreket várok, azt mondta készüljek ilyesmire hamarabb nő a méhem.
2019. júl. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Első baba,úgyhogy nem igazán volt még ilyenekben részem,orvost pedig nem akarom minden kérdésemmel "zaklatni".

Mindenkinek jó babavárást kívánok! <3

2019. júl. 7. 08:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a tüsszentés tud annyira fájni, ha nem görnyedek teljesen előre vagy még jobb oldalra valahogy. De mostanában sokkal többet tüsszögök és annyira váratlanul, hogy nincs időm megfordulni. Én az ilyesmi szurkalas, húzás miatt sosem gondoltam, hogy orvos kéne, alakulnak lent a dolgok, amíg nem tartósan fáj, ignorálni szoktam. Ha valami baj van, azt úgyis észreveszem. Az, hogy a növekvő méh, húzódó szalagok, esetenként fájnak, számomra természetes
2019. júl. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!