Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nst-n lehet majd ez probléma?

Nst-n lehet majd ez probléma?

Figyelt kérdés
32. hét. Van hogy nap közben keveset mozog a baba. Inkább este aktív meg néha van olyan nap hogy meg se áll. Ez ha majd oda jutunk hogy nst lehet probléma? Jobb ha készülök szőlőcukorral?
2019. júl. 7. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet probléma, nekem semmit se hatott, bármit etettem, ha nem volt kedve, nem mozgott.
2019. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Igen. Vihetsz enni is, ha eszel és arra se mozog, akkor a hasadhoz tesznek egy gzenge sokkoló, hogy megebresszek (természetesen annyira erős, ami nem ártalmas, a nevét nem tudom).


En volt másfél, 2 órákat ültem a gépen... Volt, hogy plusz ultrahangot kértek, mert annyira nem akart mozogni.

2019. júl. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk úgy 10ből 7szer reagál az édesre. Van hogy annyira lusti az sem érdekli. Legalább annyiban megnyugodtam, nem csak ő ilyen kis lustaság 😄 Azért remélem majd sikerül felébreszteni.
2019. júl. 7. 19:34
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálam 40 perccel korábban fél tábla csoki használt


Lányom is eset és éjjel volt aktív

2019. júl. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Este
2019. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kávét vagy kólát is ihatsz előtte, velem azt itattak nst-n.
2019. júl. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a baracklevet javasolták NST-n és használt is, be is vihetem magammal a vizsgálatra.
2019. júl. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tippeket.
2019. júl. 8. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!