Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek sok volt a magzatvize...

Akinek sok volt a magzatvize azok egyutt voltatok a parotokkal?

Figyelt kérdés
2019. júl. 7. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen. De nem sok köze van hozzá szerintem
2019. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

1! Van köze, ugyanis a nagyobb nyomás miatt könnyebben repedhet a burok, ezért 37 hét előtt koraszüléshez vezethet.


Kérdező! Kérdezd meg az orvosod, ő tudja mennyire sok a sok. Ismerek olyat, akinek pár naponta le kellett szívni, annyira sok volt, neki értelemszerűen tilos volt a szex, hajolás, emelés stb. De ha kicsit több, akkor lehet nem gond a szeretkezés sem

Okát tudják? Gdm-t, fertőzéseket, magzati problémákat kizárták?

2019. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Én túlhordtam, akkor ezért nem figyelmeztetett az orvosom gondolom...
2019. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2es egyik doki azt mondja hogy felso hatarertek masik hogy sok. Babaval minden rendben. Mar 1hete a korhazban vagyok de az nst kivul nem csinalnak semmit.
2019. júl. 8. 04:59
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Hány hetes vagy?

Ha hazaengednek a kórházból, akkor kérdezz rá. Ott bent csak nem akarjátok csinálni.

2019. júl. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolso nagyon vicces vagy. 31hetes.
2019. júl. 8. 09:50
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Amikor bent voltam szülés előtt 2 hónapot fenyegető koraszülés miatt, akkor egy pár a fürdőben csinálta. A csajnak kinyílt méhnyak miatt kellett befeküdnie, szex után beindult a szülés. 28 hétre szült. Volt balhé. Szerencsétlen szülésznőkön csattant az ostor, hogy miért nem figyeltek jobban oda, hogy ez ne forduljon elő. Másik csaj szivárgó mavzatvizzel feküdt bent 30 hetesen, haza ment saját felelossegre, másnap jött szülni, mert nem bírt magával otthon (ő fogalmazott így es vihogott...,rohadt vicces 30.hétre szülni). Úgyhogy én nem lepődöm meg semmin. Téged se értelek, bent fkeszel a kórházban, valami gond van a terhességgel es nem azzal foglalkozol, hogy mi lehet az oka a túl sok magzatvíznek,hanem azon agyalsz, hogy együtt légy a férjeddel. Lehet lepontozni, nem érdekel. Akkor sem értem, hogy ilyen helyzetben ez miért annyira fontos. Ha hazamehetsz (ha egyáltalán hazamehetsz szülésig), akkor majd megkérdezed az orvosod, ennyi.
2019. júl. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem is simán ki lehet bírni.9 hónapot meg a gyermekágyi 6 hetet nem voltunk együtt a férjemmel, ugyanis sokszoros problémáim voltak a terhességgel. Parod meg kössön csomót magára elvégre kettőtök gyereke.

Nem véletlenül vagy ott ahol vagy. Így esélyed van elkerülni a koraintenzívet. Ez sokkal többet ér mint egy orgazmus nem?

2019. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!