Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az elso csaszarmetszest...

Az elso csaszarmetszest nagyon nehezen eltem meg. Tavaky aprilis 16 an. Most a masodik is annak indul mivel le szeretnem magam kotetni. Mennyire lesz rosszabb a masodik?

Figyelt kérdés
Fejem fajt az inekcio helye be gyuladt valaim be alltak az izmaim ugy ertve. Szoval nagyon rossz volt.
2019. júl. 8. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. sokkal jobb volt. Hamarabb felépültem, nem fájt hetekig, fejfájás se kapott el. Viszont kötényhasam lett.
2019. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pont 1,5 évvel volt később, sokkal jobb volt
2019. júl. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Es a fejetek sem fajt? Nekem az volt a brutalis csak a heg nem meg semmi mas csak a fej fajas volt nagy intezitasu irto nagy fajdalom. Es felek nagyon miatta
2019. júl. 8. 12:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Elsőnél fajt, másodiknál nem
2019. júl. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért nem szulsz?
2019. júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo. El kotetem magam de csak szules utan. Meet nem szeretnek tobbet szulni
2019. júl. 8. 19:45
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös, talán azért se szül, mert tavaly áprilisban volt az előző császár, így ez eléggé kockázatos is lenne.
2019. júl. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolso terhes vagyok. Szulni fogok de a heg miatt felek
2019. júl. 9. 07:49
 9/9 A kérdező kommentje:
Dokim nm enged csaszaral szulni. Simat javasolja hala egnek. De koszonom a valaszt
2019. aug. 11. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!