Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek második terhességnél...

Akinek második terhességnél korán kezdett nőni a pocak, a végére nagyon lett mint az elsőnél?

Figyelt kérdés
Vagy valamikor leáll a hirtelen növekedés?
2019. júl. 9. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel is hatalmas lett a hasam, azt hittem attől nagyobbra képtelenség nőni. Aztán mégis. Ajtón belépve a hasam már rég kukucskált, és csak jön a has, jön a has, mire a cicim és az arcom is felbukkant. Pedig csak 120 grammal volt nagyobb a második baba. Egyeskével is sokan megkérdezték, hogy ikrek-e, Ketteskével csak a hüledező tekinteteket láttam. Egy néni megkérdezte hányan vannak odabent, talán hárman? 😄 Ettől függetlenül tök jól éreztem magam, megtanultam lábujjal felvenni leesett dolgokat, vagy épp ráhagytam. 😄 Viszont jó kis kötényem maradt.
2019. júl. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem az első is viszonylag korán lászott, 12 hetesen már egyértelmű terhes hasam volt. A végére hatalmas lett a hasam, "biztos ikrek", meg "4 kiló felett lesz" megjegyzéseket kaptam.

A második is hamar látszott, 10 hetesen már idegenek is ŕá mertek kérdezni, vele is hatalmas lett, de nem nagyobb mint az elsővel. Más formája volt, a naggyal csípőből jövő, kerek, míg a kicsivel inkább csúcsos, így teljesen más hatása volt. Mindketten 3 kg körül születtek terminus után.

2019. júl. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első 12 hetesen látszott, hatalmas volt a végére. A másodikat 10 hetesen nem tudtam hogy eltakarni, kb 30 hetesen volt akkora, mint az elsővel a végén és bőven nőtt még akkor. 😄 Kíváncsi leszek a harmadikra. 😊
2019. júl. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül igaz, hogy nagyobb pocid am ásodiknál. Vannak akiknek beigazolodik
2022. ápr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!