Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoptatós melltartót ti csak...

Szoptatós melltartót ti csak szülés után vettetek? Ha nem, honnan tudtátok kb. milyen méretűre lesz szükségetek?

Figyelt kérdés
Eddig még kb. semmit nem nőtt a mellem (75B), 26 hetes kismama vagyok. Gondolom ha esetleg így is marad a végéig, szülés után a tejtermelés beindulásával azért kicsit nagyobbak lesznek majd. Érdemes beszerezni már a terhesség alatt pár szoptatós melltartót vagy inkább rendeljek párat szülés után? Mennyivel nagyobb mérettel/kosárral számolhatok?
2019. júl. 9. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 80B-ről 100C-re nőtt a terhesség végére, de szülés után még ennél is nagyobb volt. Nem vettem szoptatós melltartót, sima sportmelltartót hordtam, L/XL méretűt.
2019. júl. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez is teljesen egyéni, sőt, terhességenként is változhat. Az elsőnél nekem nem nőtt semmit, a szoptatásnál se. A másodiknál meg már az első trimeszterben egy kosárméretet.


Még a terhesség alatt megvettem a szoptatós melltartót, egyet legalábbis, többet nem is használtam, mert utáltam. Amúgy létezik kosárméret nélküli verzió is, ezúttal olyat tervezek venni, hátha jobban bejön mint a múltkori Bonprixes.

2019. júl. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Én olyat vettem, már a terhességem közepén (mert nagyon érzékenyek voltak a melleim), ami B-től F-es méretig nyúlik, úgyhogy nem kell kéthetente újat venni belőle. Ha bemész egy kismamaboltba, tuti mutatnak olyat, amit nem kell folyton cserélni, amíg meg nem születik a baba. És sokkal kényelmesebb, mint a hagyományos merevítős melltartók (legalábbis nekem az volt)
2019. júl. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én már a terhesség végén is használtam, mert nagyon kényelmesek, nekem hatalmasak lettek már a 30. hét körül. Szerintem szerezz be egyet, ha kell, legyen, aztán meglátod.
2019. júl. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 75B-vel kezdtem. A terhesség alatt hamar eljutottunk 80Cig,ez végig kitartott. Szülés után 85C kellett pár hónapig. Most megint jó a 80C. 7 hónapos a babám, napi 2-3 alkalommal szoptatok még.
2019. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

75C kezdtem a terhességet


85-90/D

Lett


80/D szoptatósat vettem


Elején szűk volt..

Aztánjó


Nem szerettem


Maradt 75-80/D

1éve a

Szoptatok

( 6 szor mininum egy nap)

2019. júl. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, az entert felejtsd már el :D
2019. júl. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én már terhességem 3. hónapjától de lehet hamarabb is vettem szoptatós melltartót mert annyira kényelmetlenek lettek a régi melltartóim. 80/D mellatrót hordtam most 85/D-t hordok de lehet már az E kosarú is kellesz :D (remélem nem)
2019. júl. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!