Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Utrogastan befolyásolja...

SOS! Utrogastan befolyásolja a terhességi teszt eredményét?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lassan 1 hete késik a menszeszem. Már aznap mikor meg kellett volna jönnie , pozitív volt a tesz délutáni pisiből! Azóta kb 2 naponta tesztelek, de meg elég halvány a teszt. Tegnap óta használom az utrogastant, mert már volt sajnos egy vetélésem. A ma reggeli tesztem meg mintha halványabb lenne az eddigieknél... vagy lehet már csak be képzelem... szerintetek befolyásolja az utro? Vagy normális h 5 nap késésnél még halvány a teszt!?
2019. júl. 10. 07:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
A terhességi teszt nem alkalmas rá, hogy a HcG mennyiségét mérje, csak annyit tud mutatni, van-e benne vagy sem.
2019. júl. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%

Nem befolyásolja!

Igen, erősödnie kellene. Milyen tesztet hasznaltal?

2019. júl. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Elsonek igaza van, de ha ugyanabban az idopontban, elso pisivel, keves ivas utan tesztelsz, erosodnie kell egy halvany tesztnek, legalabb 2naponta szemmel lathatoan!


Az utro nem befolyasolja...


Nekem volt korai vetelesem, nem erosodo halvany tesztek mellett, 5+4en...


De pl a babam egy hettel kesobb fogant, igy a nemvart napjan meg negativnak vettem a tesztet, es hat utana par nappal is ugye irto halvany volt ahoz kepest, h mar "kesett" a menstruaciom.

Nagyon lassan is erosodott, hisz meg alig telt el ido a beagyazodas ota, de erosodott! Kellett is az egy het, hogy szep pozitiv legyen a teszt.


Barmelyik eset lehet nalad is...

De ha utrot kapsz,voltal dokinal, nem?! O mit latott?

2019. júl. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
X-epil tesztet használtam. Doki meg nem vizsgált meg, hisz meg ilyenkor nem látna semmit. Most vagyok 5+3. Napon
2019. júl. 10. 07:29
 5/17 A kérdező kommentje:
Vagy meg kellene próbálnom másik tesztel?
2019. júl. 10. 07:33
 6/17 anonim ***** válasza:

Ilyenkor volt 12mm petezsakom es csak utana irt fel az orvosom hormont, mert gorcsoltem. Teged meg se vizsgalt?! Mert akk inkabb dokicsere...


Tok mindegy melyik tesztet hasznalod, csak mindig ugyanaz legyen!

2019. júl. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

Utro nem befolyásolja..

A x-epil nagyon lassan erősödik állítólag. Szerintem vegyél egy komolyabb tesztet (predictor early pl) egyszer belefér. Ha az erős megnyugszol majd.

Valamennyire viszont valóban erősödnie kellene. Ha csak minimálisan is

2019. júl. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Utro mellett amúgy meg tud jönni ?
2019. júl. 10. 09:40
 9/17 anonim ***** válasza:

A hcg kétnaponta duplázódik, így ha az elején nagyon alacsony is volt, mostanra bőven ezres nagyságrendet kellett volna elérnie. Nekem már a 166os hcgt kimutatta full erősen a teszt. 5+1 hetesen meg 2103 volt. Rá két napra 11mm-es petezsákot láttak szikhólyaggal. 6.héttől lehet már szívhang is.

Mindenképp doki! Ennyi idősen már látnia kell valamit, hogy elindult.

2019. júl. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Utro mellett nekem jött meg. Mivel negatívakat teszteltem, abbahagytam az utrot és rá 2 napra megjött.
2019. júl. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!