Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor éreztétek először a...

Esperanza18 kérdése:

Ti mikor éreztétek először a baba mozgását?

Figyelt kérdés
Én a 17.hét elején tartok és még semmit nem érzek. Ez normális?

2019. júl. 11. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Még ne várd, a 20. hét körül lehet érezni kb először. Lehet, hogy van aki előbb is érzi, de nem ez a jellemző.
2019. júl. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindkétszer a 21. héten éreztem először határozottan, ill. a másodiknál már előbb is ilyen halvány "talán"-okat.
2019. júl. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az elsőt 19 hetesen, a második babát már 15 hetesen éreztem először.
2019. júl. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet már a héten megérzed én 17 hetesen éreztem és első baba. Éppen ettem csípőset mert azt kívántam és kettő izomrángáshoz hasonló érzést éreztem a köldököm alatt, onnantól kezdve tudtam hogy ő az. Előbb utóbb megfogod érezni és fogod tudni hogy ő az.
2019. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

19+4 hetesen ereztem egyertelmuen ot, idegrangas szeru erzes volt azota minden nappal erosebb lett, neha mar akkorakat rug, hogy megijedek :) Ne aggodj semmi gond nincs, normalis, hogy nem erzed meg.

24+4 hkm

2019. júl. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én kereken 18 hetesen éreztem reggel, egyből ébredés után. Idegrángás szerű volt nekem is. Azóta sem éreztem annyira. Ha fekszek, vagy ülök, tehát nyugiban vagyok, akkor valami apró mocorgást érzek azért. De még nem olyan erőteljesen :)
2019. júl. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En csak 14 vagyok, en is megkerdeztem itt a napokban. Mar nagyon kivancsi vagyok, hogy milyen erzes :D
2019. júl. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

18+1.

Előtte is volt 'mintha' érzésem, de onnantól tudtam biztosan.

2019. júl. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17+5 hetesen ereztem eloszor
2019. júl. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én pár napja érzem egész kicsit, hogy már majdnem biztos vagyok benne, hogy ő az (18+4) azelőtt is sejtették hetek óta már de sosem voltam biztos. Mert pillangó szerű érzést képzeltem és helyette csak 1-2-3 kis kapirgálást érzek, nem "szárny csapkodást". Amúgy biztos olvastad, hogy sok mindentől függ, ha elől tapadt meg a méhlepény, később fogod érezni. Elkesve nem vagy
2019. júl. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!