Hány hetes lehet?

Figyelt kérdés
Az utolso mensim juni 12 volt de csak 2 napig. A múlt hét pénteken már határozott pozitivat teszteltem ketszer is. Majd most hétfön Gabriel teszt is azonnal és erös pozi Lett. Vettem kedden egy cb digitálisat ami szerint 1-2 hete lehetett a fogantatás KB 4 hetes a magzat. Csak hogy lehetettlen 8 nappal menso elött a pozitiv teszt. Orvoshoz jövö hétre kaptam idöpontot. Vélemények érdekelnek hogy lehet ez. A cb digitális alapján még nem lehet pozi teszt de hamarabb Lett pozitivak a tesztjeim. Szombatra nem várom a höm 36.7 , 36.8 korul mozog alaphöm 36.1

2019. júl. 11. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Majd az orvos megmondja.
2019. júl. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Addig eljutottam, azért is kértem idöpontot. Arra lettem volna kíváncsi hogy másnak mi a tapasztalata.
2019. júl. 11. 12:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

De attól a te méhedben se kisebb se nagyobb nem lesz a gyerek.


Ráadásul ez elég speciális szituáció.

2019. júl. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, elég fura. 😮
2019. júl. 11. 12:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálam is elég fura volt a dolog: anno 2016-ban az utolsó rendes mensim máj. 25-én jött meg (mindig rendesen 28-29 napos ciklusaim voltak), júniusban egyáltalán nem, és júl. 3-án jött meg. Kicsit furán kezdődött, de olyan hosszú volt, és még erősebb vérzés, mint a mensim szokott lenni (7 nap), görcs vagy ilyesmi semmi. Rögtön utána voltam dokinál, nem látott semmit, 3 héttel később kiderült, hogy már 7+3 hkm vagyok.


A vérzést nem tudta megmagyarázni az orvos, és azt mondta, tök mindegy, mikor volt ténylegesen a vérzésem, de a terhesség kezdete jún. 13, szóval nálam nem jött be a hivatalos kezdési időpont, azaz a legutolsó menstruációm első napja. Végig ennek megfelelően fejlődött a baba, és ugyan 2 héttel később született, de egyértelműen túl volt hordva, szóval nem nézték el az időpontot.


A lényeg az, hogy nem mindig a ciklus közepén van a peteérés, lehet, hogy amiatt termékenyült meg a petesejt, mint ahogy az ember elvárná, vagy a nagykönyv szerint működne. (Mondjuk véletlenül az előző menstruációd alatt volt a köv. peteérésed, vagy a következő alatt, vagy ilyesmi...).

2019. júl. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok, azt akartam írni a végén, hogy azért termékenyült meg a petesejt máskor, mint várnánk, és emiatt más lesz a kezdési idő...
2019. júl. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem. A tied furább volt 😁 akkpr nem egyedi hogy össze vissza van.
2019. júl. 11. 17:07
 8/8 anonim ***** válasza:
De bizony, hogy aktus után mutat pozitívat 8 nappal kétszer jártam így és atom biztos volt a fogantatás napja! Idén márciusban teszteltem a 8. Napon délután pozitívat már sajnos az a baba el ment 8 hetesen! Most is a 8. Napon szintén délután mutatott most 5 hetes vagyok
2019. júl. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!