Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak a hasamra jöttek volna...

Csak a hasamra jöttek volna eddig a kilók?

Figyelt kérdés
Vékony testalkatú vagyok, 53,5 kilóval kezdtem a várandósságot. 27 hetes kismama vagyok, most 59 kilónál tartok. Viszont azt leszámítva, hogy kerekedik a hasam, máshol pl. combomon, fenekemen nem vettem észre túl nagy változást, sőt a mellem sem változott semmit, nem tapasztaltam vizesedést sem. Lehetséges, hogy ez az 5-6 kiló mind a baba súlya lenne, na meg persze a magzatvíz + méhlepény + méh súlya + a megnövekedett vérmennyiség stb.?
2019. júl. 12. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. Én mindegyikkel fogytam, 7-8 kg plusz volt a végére, 15-20-szal lettem kevesebb szülések után. 😊
2019. júl. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 khniki ***** válasza:
4-5 kg a 40. hétre lesz a baba+víz+méhlepény. Úgyhogy biztosan rád is rakódnak a kilók. Én pl. Eddig 11 kilót híztam, de alig látszik, szimplán azért, mert egyenletesen oszlik el. Szerencsések vagyunk. :)
2019. júl. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem vettem észre különösebb hízást magamon, csak a pocakon,a végére mégis 15 kg plusz volt rajtam. Aztán szülés után meg úgy láttam, hogy olyan vékony lett a lábam hirtelen, mint még soha :)
2019. júl. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy fentebb írták, plusz több véred is van. A melled is megnőtt gondolom. Én rajtam egyelőre szépen eloszlik az eddig felszedett 6 kg, látom ugyan hogy híztam kicsit mindenhol, de annyira vékony voltam, hogy jól is áll.
2019. júl. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De örülnék ha csak a hasamra mentek volna a kilók :D 29 hetesen már 18 kg plusznál járok :/ mindenhova rakódott és sajnos elég korán elkeztem vizesedni toxémiára is gyanakodtam mire kiderült hogy a pajzsmirigyem alulműködik
2019. júl. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!