Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez vetélés vagy...

Szerintetek ez vetélés vagy minden rendben van?

Figyelt kérdés

Màjus 22-én barnás menstruàcióm volt, mondjuk nekem eleve mindig nagyon gyenge...

Június 7.-én óriàsi fàjdalmam volt és barnàztam, orvos mentem aki ciszta pukkadàsra gondolt.... Június 24-én megjött a menstruációm aminek amúgy előbb kellet volna mert 28-29-30 naposak általában a ciklusaim, de ez csak most barnás maszatolás volt 3 napig... Szinte semmi nem volt... A mellem feszült és mivel fél éve babára várakozunk így elvégeztem egy terhességi tesztet mely pozitív lett. Elvégeztem több tesztet Júlis 7.ig mind pozitív lett, némelyik halvány valamelyik egész erősen pozitív. Július 9.-én orvoshoz mentem aki ultragangon nem látott semmit... De mikor kihúzta a hüvelyi ultrahang fejét az barnàs volt... Ő azt mondta nem akar elkeseríteni de neki ez vetélésnek tűnik....

Az orvosi lapomra kérdőjellel ràírta... Mióta felnyúlt hüvelyi ultrahanggal barnàzok, de se fájdalmam , se erős vérzésem nincs... Szerintetek reménykedhetek még a babàban??? Sok mindenkitől hallottam hogy több nő barnàzhat, vérezgethet a terhessége alatt...


2019. júl. 12. 09:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 A kérdező kommentje:
A progeszteron szintem àllítólag rendben van...
2019. júl. 12. 09:53
 2/92 A kérdező kommentje:
2 orvos is tanácskozva nézett egymásra hogy ez most mi lehet, ők a vetélést mondtàk...
2019. júl. 12. 09:57
 3/92 anonim ***** válasza:
73%
Ne haragudj de ha biztató szóért jöttél, tőlem nem kapod meg. Ha a doki nem lát semmit majd a véres uh műszer alapján azt mondja, hogy ez vetélésnek tűnik, akkor én szomorúan ugyan, de elfogadnám. Sajnalom.
2019. júl. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 A kérdező kommentje:

De nem véreztem. Vetélésre fàjdalom, bő vérzés jellemző általàban...

Anyukàm is mikor annak idején vàrandós volt barnàzott mikor alul megbolygattàk. Itt nem erről van szó hogy nem tudnàm elfogadni. De egyszerűen nincsenek vetélésre utaló jelek...

Lehet arra gondolok hamar mentem ultrahangra és ezért nem láthatott semmit.

2019. júl. 12. 10:55
 5/92 anonim ***** válasza:
100%
De a barnázás nem normális! A vetélés nem feltétlenül jár görccsel. Szerintem kémiai terhességed volt, de ha megnyugtat menj el egy másik dokihoz!
2019. júl. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 A kérdező kommentje:

Mikor Június 7.én elmentem orvoshoz ciszta pukkadást mondtak. Azt is nagyon jól megàllapították... Rà később pozitív tesztjeim voltak....

Cisztáim amúgy nincsenek, ultrahangom semmi cisztànak nyoma sincs, és mivel a cisztàt ilyen jól megàllapítottàk , ezért merem egy kicsit azt feltételezni hogy meg van a babám csak korán mentem ultrahangra, és azok közé a nők közé tartozok akinek a terhesség barnàzással jàr. Nem vérzésssel, vérezni nem vérzek első kommentelő...

Ha véreznék és fàjdalmam is lenne akkor sajnos egyértelmű lenne számomra is... de így nem.... És mint írom az orvosi papíromra kérdőjelet tettek a vetélés feltételezéséhez... Tehàt nem teljesen egyértelmű a dolog....

2019. júl. 12. 11:01
 7/92 A kérdező kommentje:

Lehet kémiai terhesség igen. Nem lenne értelme más orvoshoz mennem hiszen az ultrahangon semmi sem làtszódott.

Július 22-23-24re vàrom a menszeszem kb kíváncsi vagyok hogy lesz -e?

És azutàn megint orvoshoz mennék, mert kontroll vizsgàlaton meg kell jelennem. Kérdésem lenne ha sajnos ez tényleg vetélés akkor nem lehetséges hogy a menszeszem környékén pozitív legyen a terhességi teszt igaz?

2019. júl. 12. 11:06
 8/92 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehetetlen. A hcg lassan ürül. Miért nem mész el vérvételre abból kiderül és te is megnyugszol!
2019. júl. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/92 A kérdező kommentje:
Mert ha akkor pozitívat tesztelnék még mindig, akkor én nem gondolnàm hogy elvetéltem... De nem tudom sajnos hogy vetélés utàn meddig maradhat pozitív egy terhességi teszt....
2019. júl. 12. 11:14
 10/92 A kérdező kommentje:
Elmentem volna vérvételre, mondtam az orvosnak , de ő azt mondta hogy nem derülne abból ki. Csak a megemelkedett HCG szint làtszódna amin nem derül ki hogy mi a helyzet. De szerintem ha elég magas lenne a HCG szintem akkor a baba fejlődik, él. 2 hét múlva hívott vissza, csak ez a bizonytalanság megőrjít hogy teljes biztonsággal nem állapítható meg semmi. Ezért is írtam ki a kérdést hogy ki mit mond rá, kinek milyen tapasztalata volt aki barnàzott az első trimeszterben...
2019. júl. 12. 11:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!