Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisfiút vagy kislányt szeretné...

Kisfiút vagy kislányt szeretnétek? Na és miért? +Melyik név tetszik?

Figyelt kérdés
Bocsánat a sok kérdésért!

2019. júl. 12. 15:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk már van kettő, de lehet bevállaljuk a harmadikat. Ha fiú lenne, akkor nem kell agyalnunk a nevén, mert már régen megbeszéltük (Erik István). Én lánynak örülnék jobban, ha most kellene döntenem, akkor az Eleonóra Bella nevet adnám.
2019. júl. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Nekünk mindegy, csak jöjjön és egészséges legyen! Korábban kisfiút mondtunk mindketten, most ott tartunk, hogy tényleg teljesen mindegy. (nincs még gyerekünk)

Ha lány lesz: Olivia (más név még nincs betárazva)

Ha fiú: Levente, illetve nekem tetszik a Kenéz...páromnak nem annyira :(

Te kedves Kérdező?


28N

2019. júl. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
4 lányunk van. Gondolkodunk egy ötödiken, de kb az egyetlen félelmem ezzel kapcsolatban az, hogy fiú lesz. 😄
2019. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Van három picike fiam, a legnagyobb sincs 2 éves. Jelenleg terhes tuneteim vannak, meg nem teszteltem, mert lehet csak bekeozelem a tüneteket. Meg nem menstruaktam szules óta úgyhogy az sem mérvadó. Ha maradnak a tünetek pár nap múlva tesztelek.


Ha esetleg terhes lennék, talán inkább kislányt szeretnek.


Nevekből tetszene Júlia, Eszter, Enikő, Zita és a Blanka


Fiú nevet most nehezebben tudnék mondani. Nagy kedvenc a Péter de a férjemnek nem tetszik. Norbert Csaba tetszene meg, de nem illik a vezeteknevhez. Talán Ádám lenne a befutó

2019. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Mivel fiam van így lánynak örülnék és a Lenke nevet kapná.
2019. júl. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Alapvetően mindegy, mégis egy kicsit jobban fiút, mert van már egy lányom.

Szeretném megtapasztalni mindkét nemet...



Nèv még nincs..


7+6 hkm

2019. júl. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

#6 hú a Lenke nekem is nagyon tetszik, de a férjem nagyon válogatós.

Kérdező: nekem kb mindegy, hol erre hol arra húzok. Már van egy kisfiam, őt mindenki lánynak várta, Elza lett volna, de Erik lett 😏 én örültem, hogy fiú. Kislány név én eddig egyedül a Kata ami mindkettőnknek befutó, fiúnak az Ervin. De esélyes még a Bercel és az Artúr.

2019. júl. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Egy pici fiam van, ő a kedvenc nevünket kapta, Sebestyén lett.


Szeretnénk még egyet, férjem lányt szeretne, nekem igazából mindegy, bár fiú felé húz picit jobban a szívem, nem tudom magam elképzelni lányos anyukaként is.


Ha fiú lenne a következő, talán az Ábel nevet kapná, vagy a Simont.


Ha lány, akkor Mila Szófia lenne azt hiszem, bár nekem a Lenke és Ilona is nagyon tetszik. Férjem szerint öreges 🤔

2019. júl. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én mindig lánypárti voltam, az elsőm lány lett, persze másodiknak is azt vártam, de éreztem, hogy fiú. Elég hamar kiderült, hogy jól érzem, de nagyon boldog voltam, kicsit se bántam, ez engem lepett meg a legjobban :D nem tervezünk harmadikat, most, hogy van mindkettő, nekem őszintén teljesen mindegy lenne a neme.
2019. júl. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

Hozzánk szeptemberben érkezik Vencel, akit úgy becézünk, hogy Venci, Vencike.


Ha lányunk születik, akkor Zília Olívia nevet kapta volna.

2019. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!