Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bevehetek még egy panadolt az...

Bevehetek még egy panadolt az erős fejfájásra?

Figyelt kérdés
Reggel vettem be egyet mert nagyon erős migrénem volt, jobb lett tőle viszont most megint iszonyatosan lüktet a fejem.
2019. júl. 12. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Látom a kategóriát, de azért az illendőség kedvéért leírhattad volna, hány hetes vagy.


Szerintem beveheted, elég sok idő eltelt az előző óta. Meg pihenj sokat.

2019. júl. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Persze. Bevehetsz annyit, amennyit a betegtájékoztató szerint be lehet. Én lázra szedtem terhesen.
2019. júl. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, 24+5 hetes vagyok es sajnos nagyon fronterzekeny :( koszi a valaszokat!
2019. júl. 12. 19:22
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Akkor simán.
2019. júl. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%

Nospát nem szoktál szedni mellé? Én is migrénes vagyok, irattam fel algopirynt háziorvossal, azt mondta azt lehet szedni terhesen és ha migrénem van egy algopiry plusz egy nospa kb fél óra és hat. Előtte algoflex, nospát használtam, de ugye az algoflexet nem lehet.. Próbáld ki, tényleg jó. Meg nyilván nem naponta kell szedni, de ritkán belefér.

25+5 hkm.

2019. júl. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!