Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Bevehetek még egy panadolt az erős fejfájásra?

Reggel vettem be egyet mert nagyon erős migrénem volt, jobb lett tőle viszont most megint iszonyatosan lüktet a fejem.

júl. 12. 18:38  Privát üzenet  

A válaszok

Látom a kategóriát, de azért az illendőség kedvéért leírhattad volna, hány hetes vagy.

Szerintem beveheted, elég sok idő eltelt az előző óta. Meg pihenj sokat.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont júl. 12. 18:43 Privát üzenet
Persze. Bevehetsz annyit, amennyit a betegtájékoztató szerint be lehet. Én lázra szedtem terhesen.

A válasz 29%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont júl. 12. 18:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Bocsi, 24+5 hetes vagyok es sajnos nagyon fronterzekeny :( koszi a valaszokat!

# 3/5Időpont júl. 12. 19:22 Privát üzenet
Akkor simán.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont júl. 12. 19:31 Privát üzenet
Jaddy nevű felhasználó válasza:

Nospát nem szoktál szedni mellé? Én is migrénes vagyok, irattam fel algopirynt háziorvossal, azt mondta azt lehet szedni terhesen és ha migrénem van egy algopiry plusz egy nospa kb fél óra és hat. Előtte algoflex, nospát használtam, de ugye az algoflexet nem lehet.. Próbáld ki, tényleg jó. Meg nyilván nem naponta kell szedni, de ritkán belefér.

25+5 hkm.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont júl. 12. 23:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Erős fejfájásra, majd 1 héttel később torokfájásra vettem be 5-5 ml Panadol Baby szirupot. Ártottam?
Erős fejfájásra panadol gyerek szirup?
11 hetes kismama vagyok, erős migrénes fejfájásra milyen gyógyszert lehet bevenni ami tuti nem árt a babának?
Természetes fájdalomcsillapítás erős fejfájásra?
Erős megfázásra, fejfájásra milyen természetes gyógymódokat használhatok?
23 hetes kismama vagyok. Erős fejfájásra vehetek be panadol tablettát?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!