Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Terhességi magas vernyomas mennyi idő alatt rendeződik szülés után?

júl. 12. 19:08  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem azt mondta az orvos fokozatosan csökkentsem a dopegytet miután, de szülés után teljesen elfelejtettem, hogy be kéne venni és mivel nem voltam rosszul pár nappal később mikor eszembe jutott már nem vettem be. Mérték a vérnyomásom és rendben volt, azóta sem változott.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont júl. 12. 19:57 Privát üzenet
Első terhességnél kb ahogy kint volt a gyerek, lement a vérnyomásom. A másodiknál másfék-két hét volt, mire helyreállt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont júl. 12. 20:07 Privát üzenet
Nekem 3 hét volt, de szerintem nálam pszichés volt. Nagyon megviselt hogy a fiam PIC-re került, és miután közölték hogy hazamehetünk, rá 30 percre már a szokásos 110/70-et mértem, és később sem mértem többet (míg el nem szaródott a pajzsmirigyem, de ez már más tészta)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont júl. 12. 20:35 Privát üzenet
Nekem rögtön rendeződött, ahogy megszületett a kisfiam.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont júl. 13. 14:47 Privát üzenet
Azonnal, mihelyt kitettem a lábam a kórházból :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont júl. 14. 08:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szülés magas vérnyomással?
A magas pulzustol beindulhat előbb a szülés?
Terhesség alatti magas kockázatú Hpv-vel kapcsolatban mik a tapasztalatok? Lehet-e baja a babának emiatt? Sima szülés vagy csak császár jöhet szóba ilyenkor?
Akinek az első terhessége alatt hellp szindróma vagy terhességi toxémia alakult ki, vállalt kistesót? Ha igen, mennyi idő telt el a két terhesség/ két szülés között?
Vérnyomáscsökkentőt tényleg már szülésig kellene szednem?
Barátnőmnek be kellett feküdni a kórházba magas vérnyomás miatt. Ilyenkor általában meddig várnak a szülés beindításával?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!