Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Tényleg ennyi a vetélés, kémiai terhesség és egyéb problémák?

Olvasgatok itt mindenfélét és elképedek ezen, nagyon el is szomorít. Most már ott tartok, hogy ha pozitív tesztem lesz majd, ha lesz, akkor sem fogok örülni, mert tiszta stresszben leszek...

júl. 12. 19:20  Privát üzenet  

A válaszok
De azok mások tapasztalataik. Az meg majd a te pozitív teszted lesz és ne más példáján agyalj akk mert az nem tesz jót senkinek sem. Ha így állsz hozzá inkább hozzá se kezdjetek

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 1/6Időpont júl. 12. 19:36 Privát üzenet
Persze, rengeteg. Régen ezek ki se derültek, az új tesztek, uh, egész kis terhességet kimutatnak. De attól még ne stresszelj, minden terhesség más és más. Gondolj arra hogy tied simán megy majd. Másfelől, ha terhes leszel onnantól mindig benned lesz egy kis aggodalom a gyerekedért, amíg csak élsz, ez már ilyen.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont júl. 12. 19:47 Privát üzenet
Régen is sok volt, csak manapság annyira rágörcsölnek a dologra, hogy minden percüket ez tölti ki. Régen volt más is, nem a gyakorin lógni... De az is tény, hogy mivel egyre egészségtelenebbül élünk, így nagy a ráhatás a hormonális háztartásra, teherbeesésre.

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont júl. 12. 19:53 Privát üzenet
Én is végig rettegtem pont ez miatt az első trimesztert. Most már egy picit nyugodtabb vagyok, de azért folyton aggódom valami miatt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont júl. 13. 08:08 Privát üzenet

Ha pozi lesz a teszted az idegesség magától jön majd.Nekem sose volt pontos ciklusom,de nem álltam neki 9.meg 10.dpo-n tesztelgetni.Már a 33.napnál tartottam mikor csináltam egy tesztet este és szép erős pozi lett.Akkor már nagyon sűrűn jártam pisilni és a mellbimbom is nagyon fájt.Orvoshoz rá egy- másfél hétre mentem.Szabályos petezsák és szíkhólyag.Két hét múlva vissza,hogy lett e szívhang.Na addig ment az ideg vajon minden rendben lesz-e.

23.hétben vagyok,első baba és hidd el én is olvastam sok rosszat de aztán rájöttem ha folyton csak feszült és ideges leszek mert mással éppen mi történt és azon parázok velem is ez lesz-e, akkor pokol lesz az egész terhességem.Igen sajnos vannak korai-késői vetélések és kémiai terhesség de ha eljön az ideje örülj és próbálj pozitív maradni.😉

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont júl. 13. 13:40 Privát üzenet
Nem szabad ilyeneket olvasgatni, ha olyan a természeted akkor amúgy is jön az idegesség magától, ilyenkor ne stresszeld magadat mások történeteivel. Saját tapasztalat. Az első 10-12 hetet végigparáztam, elolvastam minden létező cikket, blogbejegyzést és hozzászólást a vetélésről, magzatvízszivárgásról, köldökzsinórcsavarodásról, fejlődési rendellenességekről és még isten tudja mikről, aztán elegem lett és nem nyitottam meg ilyen oldalakat. Nem mondom hogy nem aggódtam később, de sokkal kevesebbet agyaltam felesleges dolgokon. Ami nagyon fontos, hogy nem szabad elbagatellizálni ha úgy érzed, valami gond van. Ilyenkor irány a kórház, megnéznek, maximum azt mondjám hogy feleslegesen jöttél be, vagy adnak valami tanácsot. Ennyi a titka. Régen is volt amúgy sok ilyen, de nem volt ennyire fejlett az orvoslás és nem is foglalkoztak vele.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont júl. 13. 14:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
10. heten mekkora a vetélés esélye?
Milyen vérvételeket érdemes megcsinaltatnom korai terhesség esetén? 2 vetélés miatt kérdem, ami eddi mindig a 6-7hetben volt. Ha lehetséges most megelőzném, szeretném ha velünk...
Lehet, hogy elhalt a terhesség? Vagy az is lehet, hogy minden rendben? Miért nem erősödik a csík?
Dpo 10 napjától pozitív teszt. Elvileg ma 4 hetes terhes vagyok. Barátnőm vetélèssel riogat. Hány százalékban halnak el terhességek?
Volt olyan, akinek kijelentették, hogy missed ab, és mégsem az lett?
Akinek volt már vetélése, nyugodt tud maradni?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!