Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt szex?

Terhesség alatt szex?

Figyelt kérdés

Az orvosom azt javasolta, hanyagoljuk a szexet amíg a 12-13 hétbe nem érek, mert volt egy kis vérzésem, és szerinte a méhlepény ahogy kezd kialakulni, az miatt. Addigra szerinte felszívódik amit még látott az ultrahangon.

Nem vészes idő, és nem vagyok állat, hogy ne bírjam ki. Csak megfordult a fejemben Hogy magát a behatolást tiltja meg, vagy az orgazmust, vagy mindkettőt? Akkor és ott nem jutott eszembe megkérdezni tőle.


2019. júl. 13. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha verzesed is volt akkor szerintem se ajanlott. Normal esetben is altalaban 12 hetig hamarabb elvetelhet egy no (persze utana is de nem akkora esellyel),de ha verzes volt en nagyon vigyaznek. En arra tippelnek hogy az orgazmus miatt,de lehet hogy a behatolast sem erdemes megkockaztatni.
2019. júl. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem. Igazából megvagyok nélküle, csak nem volt tiszta.

Amúgy is írt fel hulyekapszulat, amit napi 3x kell használnom, úgyhogy már emiatt is alapból nemet mondanék.

2019. júl. 13. 11:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Az orgazmust 100%, h tiltja, mivel mehosszehuzodasokat okoz.

Azonban valoszinu a behatolas sem ajanlott, jobb ha nem haborgat most bent semmi es senki.

Sot, szerintem a pihenes is javasolt, feltett labakkal, szoval, pl agyban fekve.

2019. júl. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha az orvos azt mondta, hogy nem, akkor nem. Semmi formaban
2019. júl. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!