Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Óvszerrel, és tablettával is...

Óvszerrel, és tablettával is védekezünk. De nagyon félek. Terhes lehetek? Vannak fura érzéseim.

Figyelt kérdés
Nagyon hülyének lehet nézni, igen mind a kettőt használjuk mert a leges legbiztonságoabb, de így is van bennem egy félsz. Peteéréskor együtt voltunk, meg még párszor de olyam furcsa érzésem van. Lehet csak a peteérés miatt? Ilyen apró szurkálás, talán pici feszülés, hangulatingadozás.. Stb. Barátom mindig megnézi a kotont de nem volt lyukas. Paranoiás lennék? Vagy tényleg az vagyok ami nem akarok? Vagy csak jól teszem, hogy félek? 19/L

2019. júl. 14. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, paranoiás vagy. És itt fogalma sincs a senkinek, hogy terhes lehetsz e. Kicsi az esély az biztos, de fogjátok már fel, kedves tinik, nők, asszonyok, hogy senki nem lát belétek. Amennyiben kesik tesztet kell csinálni és ha az vagy 2 csík ha mem 1 csík jelenik meg. De egyszerűbb a digitális mert sokaknak azt sem sikerül értékelni. Így az a befutó
2019. júl. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyengén paranoiás vagy.

Most folyton rettegve fogsz szexelni? Könyörgöm duplán védett vagy

2019. júl. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Digyelj magaban az ovazer vagy magaban a gyogyszer is elegge biztonsagon ha normalisan alkalmazzak odafigyelessel! A kombo pedig ketszer biztonsagosabb. Ne parazz ra igy szinte lehetetlen hogy teherbe ess. Lazulj el igy ez nem oke ha ennyire rastresszelsz.
2019. júl. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom... Nem szabadna ilyennek lennem csak hát még is csak ott az a félsz. Értem, elkell engedni magamat, próbálkozok is. És sikerül is.. Csak most kezdtem el ezen stresszelni valamiért....
2019. júl. 14. 22:11
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyszer szedése mellett nincs peteérés. Nem tudom, hányszor kell ma még leírni az ilyen kérdésekhez. Ugyanis a fog.gátló megakadályozza a peteérést, ezáltal nincs mi megtermékenyüljön. A szünetben történő vérzés pedig megvonásos vérzés, hiszen 7 napig ugye nem szeded a bogyót, majd új levelet kezdesz. Pontosan ezért nagyon kicsi az esélye a terhességnek gyógyszer szedése mellett. Ti ezt megspékelitek óvszerrel(amúgy mi is ezekkel védekezünk már), ami még azt a kis esélyt is lefedi, ami a bogyónál fenn áll. Az óvszerekben elvileg spermaölő van, szóval az is csökkenti a számukat. Ugye a koton mellett is extra kicsi az esély teherbe esni, 15 éve élek nemi életet, mindig óvszerrel védekeztem minden partneremmel, egyszer sem lettem terhes. A 2 gyerekem is akkor fogant, mikor akartuk, tehát nyugodj meg szépen.

Nem leszel terhes. Viszont ha ennyire betegesen rettegsz valamitől, inkább egy szakembert keresnék fel a helyedben, mert ennyire rettegni valamitől kóros.

2019. júl. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak a választ. Kicsit megnyugodtam. Nem tudom mi van velem.... Mimdegy is. Kiverem a fejemből... Lehet akkor kéne aggódnom amikor megtörténik egyáltalán. De akkor mik azok a furcsa érzések a méhemben?
2019. júl. 14. 22:27
 7/11 Mihago ***** válasza:
75%

Van még az aszpirin-módszer is. Veszel egy szem aszpirint, és a combjaid közé szorítod. Tuti nem leszel terhes.


Van egyszerűbb is, a vízkúra. Egyszerűen egy pohár vizet kell inni. Nem előtte. Nem is utána. Helyette.

2019. júl. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%

Már bocsánat, de én is fogamzásgátlot szedtem, 10en pár éve már. Elkaptam egy hányos hasmenéses virust. Antibiotikumot szedtem. És kozben mikor már jobb volt, egyutt voltunk parommal. És pont nem gondoltam arra hogy terhes lehetek, gondoltam biztos védett vagyok még. De nem. Ráadásul ikrek lettek volna. Akkor voltam 31éves. Csak sajnos elmentek sorban egymásután..😔😔

Ezzel csak azt akartam hogy ha nem szedsz antibiotikumot ne felj, mert igy nem lehetsz terhes. Nincs peteérésed.

De gumival meg még duplán védett vagy!

2019. júl. 15. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó❤️ részvétem...
2019. júl. 15. 07:24
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Köszönöm. Sajnos akkor ugy alakult. De most már 25 hetes vagyok. Szoval kárpotolt az élet.

De te tényleg ne izgulj! Nem hiszem hogy terhes vagy! Duplán vigyáztok.

Más ennyire sem figyel.

2019. júl. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!