Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A ferjem allitja, higy hallja...

A ferjem allitja, higy hallja a baba szivvereset, ha a hasamra teszi a fulet. Lehetseges ez?

Figyelt kérdés

Azt mondja, biztos nemaz enyemet hallja, mert annal sokkal szaporabb.

15+4 hetes vagyok


2019. júl. 17. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha ő superman... :)
2019. júl. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Kétlem. Szerintem a hasi aortád lüktetését hallja.
2019. júl. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Bizony.. A te szivveresedet hallja csak...

Ha háton fekszem nekem lüktet is az egész hasam ahogy ver a szívem

2019. júl. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Tuti, hogy nem a babáét hallja. Tesómék is váltig azt állították, hogy így lehet hallani, nem lehetett meggyőzni őket arról, hogy az csak a kismama hasi aortája.
2019. júl. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem lehetséges.
2019. júl. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Fuuu sogornom is ezt a butaságot nyomatta, meg h 13hetesen erzi h mozog... Oke, tegyuk fel elhiszem.. De meg sogrom is h hallja h mozog, miutan sogornom evett... Belmozgast esetleg... Es diplomasok🙈


Aorta, v a te szívverésed.. Erdekes is lenne, max ha valami szuperhallasa van.. Meg hallgatoval se egyszeru megtalalni, mert konnyen osszekeverheto a koldokzsinorban aramlo ver mozgasa okozta hanggal...

2019. júl. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Pont ez jutott az eszembe, mint amit az utolsó válaszadó írt. Nem is tudom, talán 16 hetesen volt először, hogy a védőnő szívhangot hallgatott egy készülékkel. Egy darabig mozgatta a készüléket a hasamon, mire megtalálta konkrétan a fiam szívhangját. Tehát ha a te férjed hallja a fülével, akkor tuti, hogy nem a babátokat!:)
2019. júl. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Ilyen korai terhességnél nem lehet hallani, de amikor már nagy a baba, igen. Az én férjem kb a 34. hét után már hallotta 😊
2019. júl. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha igaz lenne, akkor nem csinálnának a dokik UH-t akár a terhesség legvégén is, ha valami gyanús...
2019. júl. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Az uh-t nem csupán a szívhang miatt csinálják, sőt, a szívhangot egyéb, bárki által vásárolható készülékkel is lehet hallani, nem csak ultrahanggal ellenőrizni. Amikor a baba már nagy, a terhesség vége felé, akkor igenis lehet hallani a szívhangot a hasra tapasztott füllel is, ha olyan pózbsn fekszik, ez tény (de nem a 15. héten).
2019. júl. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!