Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinalhatnek a szagerzeken...

Mit csinalhatnek a szagerzekenysegemmel?

Figyelt kérdés
A kolleganom mindig agyon van parfumozve, mar nem birok ulni mellette. Szoltam neki, hogy rosszul vagyok tole, de nemnagyon zavarja. Folyton ki kell mennem az ablakhoz, nem tudok a munkara se koncentralni. Remeltem, hogy elmulik 12 het utan, de mar 16 hetes vagyok, meg mindig nagyon zavar. Tappenzre gondolom csak emiatt nem mehetek... Mit csinaljak? Mar sokszor a siras kerulget
2019. júl. 19. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés már volt régebben is, ott is megmondtuk, hogy a te kedvedért senki sem fog a munkahelyen változtatni a szokásain. Ha olyan a viszony a kolléganővel, akkor esetleg megkérheted, ha tudod róla, hogy jófejségből tekintettel lehet rád, de amúgy meg semmi jogod megtiltani neki.

A szagérzékenység hányingerrel is párosul, ha nagyon nem bírod, menj táppénzre.

2019. júl. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Abban a kerdesben tanacsot kertem, hogy szoljak-e neki, es hogyan. Azota szoltam, eskuszik, hogy csak egyet fuj (bar ketlem), megsem birok mellette ulni. Gondoltam, hatha van valami praktika, amitol hamarabb elmulik, ez a kerdes erre vonatkozik.

Ketlem, hogy emiatt elkuldhetnek tappenzre, de ra fogok kerdezni.

2019. júl. 19. 09:48
 3/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nem erre más megoldás nem létezik sajnos.
2019. júl. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Annál a kérdésnél emlékszem, írtam, hogy vannak olyan parfümök, mikből egyet fúj az ember lánya és olyan, mintha az egészet magára borítaná. Ilyenek a jobb minősegű parfümök. Sokat nem tudsz tenni, csak tűrsz, vagy mondvacsinált indokkal elmenekülsz táppénzre, esetleg orrcsipesz. Mondjuk lehet, hogy egy kicsit túlreagálod a dolgot, sokan ilyenkor a hormonokra fogva utat engednek a rosszabbik énüknek.

Vegyél egy orrcsipeszt, vagy rágózz sokat, a mentol tompítja a szagérzékelést, legalábbis nálam így volt. Így tudtam dolgozni és nem hisztiztem, pedig én a büdös izzadságszagú embereket voltam kénytelen szagolgatni.

2019. júl. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ha így van a táppénz segít csak



Én elhiszem hogy nagyon rossz



Nekem pelusos a nagy..


Elmegy mellettem 1,5 -re amikor a férjemmel játszik...

Kérdezem hogy nem

Érzed h becsinált.

Ő nem



Odaszagol nem



Hozná h tuti nem azt érzem..

De 1,5m-en belül

Mondom h de, nézd csak meg...

És van 1 bogyesznyi kb


Úgyh durva mennyire érzékeny tud lenni az ember orra



Amugy a parfűmöt jól viseltem


Nekem mimdenkinek ember szaga volt/ van

2019. júl. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szabadsagra mennj, mentolos valamivel kend be az orrod alatt.


De ne vard, h feladja a parfumozest miatt!

2019. júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!